Розчарування Мілевського. Ізраїльтяни вибивають Динамо Брест із Ліги Чемпіонів

Все вирішив один момент

Поєдинок в Ізраїлі між Маккабі Тель-Авів та Динамо Брест не подарував вболівальникам зливу небезпечних моментів. За перший тайм команди спромоглися створити на двох лише один удар у площину воріт. Господарі спробували потурбувати Ігнатовича, який спокійно забрав м’яч до рук.

Після перерви ізраїльтянам вдалося заробити пенальті. На 49 хвилині Перец впав у боротьбі з Кисляком у штрафному майданчику Динамо, а рефері зустрічі італієць Масса вказав на одинадцятиметровий. Бітон дуже добре пробив у кут воріт гостей, не залишивши шансів Ігнатовичу – 1:0.

Артем Мілевський відіграв із Маккабі майже весь матч, але врятувати свою команду українському форварду не вдалося. На 86 хвилині ексгравця київського Динамо змінив Артем Биков, але без креативного лідера Брест так і не зумів організувати загрозу воротам господарів поля.