Роздутий скандал. Зоря прокоментувала ситуацію з тестуванням на COVID-19

Український медіапростір сколихнула новина про те, що матч Зоря — Колос можуть скасувати через порушення правил тестування на COVID-19 гравців та персоналу у луганському клубі.

Деякі українські видання поширили новину про те, що перед матчем з Колосом Зоря провела експрес-тестування на наявність COVID-19 замість необхідного ПЛР-тестування. У Зорі детально пояснили, чому клуб не порушував правил тестування:

У зв’язку з нагнітанням деякими людьми ситуації навколо матчу Зоря — Колос, вважаємо за необхідне висловити офіційну позицію футбольного клубу Зоря і прояснити ситуацію щодо тестів на коронавірус.

28 травня команда пройшла перше тестування на коронавірус, про що є відповідні документи. Згідно з усіма рекомендаціями у команди є два тижні для проходження наступного тесту. Однак футбольним клубом Зоря було прийнято рішення провести додаткове тестування в рамках експрес-тесту, про що було повідомлено на офіційному сайті у четвер 4 червня. Відповідні документи так само є в наявності. Наступне ПЛР-тестування заплановане на 9 червня в рамках підготовки до гри з київським Динамо.

Футбольний клуб Зоря робить все відповідно до рекомендацій МОЗ та своєчасно проводить тестування гравців для проведення футбольних матчів

View this post on Instagram

График ФК «Заря» относительно тестов на коронавирус В связи с нагнетанием некоторыми людьми ситуации вокруг матча «Заря» – «Колос», считаем необходимым выразить официальную позицию футбольного клуба «Заря» и прояснить ситуацию относительно тестов на коронавирус. 28 мая команда прошла первое тестирование на коронавирус, о чём имеются соответствующие документы. Согласно всем рекомендациям у команды есть две недели для прохождения следующего теста. Однако футбольным клубом «Заря» было принято решение провести дополнительное тестирование в рамках экспресс-теста о чём было сообщено на официальном сайте в четверг 4 июня. Соответствующие документы так же имеются в наличии. Следующий ПЦР тест запланирован у нас во вторник 9 июня в рамках подготовки к игре с киевским «Динамо». Футбольный клуб «Заря» делает все, согласно рекомендациям МОЗ и своевременно проводит тестирование игроков для проведения футбольных матчей. #football#zorya#zoryaluhansk

A post shared by Футбольный Клуб Заря Луганск (@zoryaluhansk) on Jun 6, 2020 at 5:52am PDT

Нагадаємо, трансляцію матчу Зоря — Колос можна дивитися на YouTube-каналі FootballHub. Початок поєдинку о 17:00.

Читайте також: Ліверпуль влаштує мегарозпродаж. Постраждає навіть герой Ліги Чемпіонів.

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також