Розгром імені Луческу! Рух посипався від тренерських ходів наставника Динамо. ВІДЕО

Динамо без травмованих Циганкова і Бєсєдіна вдома розбило непоступливий Рух Івана Федика

За перший тайм поєдинку з львівською командою Мірча Луческу може без докорів сумління пред’явити претензії до всіх гравців своєї команди. Стартові 45 хвилин гри подарували обмежену кількість креативних дій від господарів, які так і не створили небезпечний момент біля воріт Олександра Бандури в першій половині.

Єдиний вартий уваги епізод стався на 7 хвилині. Миколенко пробив по воротах Руха, а Карасюк удар уругвайця зупинив рукою. Арбітр зустрічі Максим Козиряцький призначив пенальті. Своє рішення рефері перевірив, передивившись відеоповтор. Де Пена взявся виконувати одинадцятиметровий і пробив невдало – Бандура напрям польоту м’яча вгадав і потягнув м’яч після удару суперника!

Після перерви Луческу кинув у бій Караваєва і хід тренера зіграв! На 59 хвилині Миколенко подав у штрафний майданчик Руха, Мисик незграбно зіграв, махнувши повз м’яч, а Караваєв в один дотик з декількох метрів покарав гостей за помилку – 1:0!

Фото ФК Динамо Київ

Гол господарів заспокоїв гру. Динамівці віддали ініціативу Руху, який, здавалося, не знав, як діяти першим номером.

Вдруге свій геній тренера румунський наставник киян продемонстрував, випустивши Сідіклея. Бразилець вийшов на 81 хвилині, а за 300 секунд вже приймав вітання від партнерів! Миколенко прокинув на фланзі двох суперників і у відчайдушному стрибку відпасував у штрафний майданчик на бразильця. Удар Сідіклея з-під захисника Бандура відбити не зумів – 2:0.

Добив львівських гостей Караваєв. Денис Попов(!) перехопив м’яч у центрі поля, виграв боротьбу в одного опонента, потім прокинув повз іще двох і вийшов віч-на-віч із Бандурою. Голкіпер гостей удар оборонця Динамо відбив, але на добивання першим встиг Олександр Караваєв – 3:0!

Динамо завдяки замінам ламає непростий поєдинок на свою користь і у турнірній таблиці відривається від Шахтаря, який сенсаційно поступився Львову, на 7 очок.