Розгромив суперника. Гравець збірної України зробив хет-трик за 15 хвилин. ВІДЕО

Українець не залишив шансів супернику

Роман Яремчук відзначився хет-триком у матчі 11-го туру чемпіонату Бельгії у матчі з Васланд-Бевереном. Перший гол нападника Гента стався на 29-й хвилині. Він прийняв м’яч в центрі поля, обійшов декількох суперників і з лінії штрафного майданчика з лівої пробив у дальній кут.

Ще за 8 хвилин українець оформив дубль. Форвард вдало замкнув на дальній стійці передачу з лівого флангу від Мохаммаді. І вже під кінець першого тайму Яремчук забив втретє. Оджиджа-Офое вивів нападника збірної України віч-на-віч з голкіпером, і той свою нагоду не змарнував.

Поєдинок завершився з рахунком 4:1 на користь Гента. Вже після цієї зустрічі партнери по команді зробили Яремчуку подарунок – вони принесли м’яч головному герою цього поєдинку.

Після цього матчу команда Яремчука, Безуса та Пластуна набирає 12 балів і поки займає 12-ту сходинку.