Розірвали сітку Шахтарю. Олександрія робить боляче гірникам

Команда Шарана неочікувано загострює боротьбу за срібло УПЛ

Команда португальця Каштру перед матчем з Олександрією зазнала серйозної втрати. Жуніор Мораєс травмувався на тренуванні. Розрив хрестоподібної зв’язки коліна залишить нападника поза грою на найближчі 6 місяців.

Вже у грі з олександрійцями лазарет донецької команди поповнив Валерій Бондар. Соломон підштовхнув Шастала, який впав на ногу захисникові Шахтаря. Бондаря винесли на ношах, а його місце на полі зайняв Вітао. Через ліміт на легіонерів Каштру довелося міняти Додо на Болбата, щоби зберегти необхідну кількість українців на полі.

Під завершення першого тайму господарі заробили пенальті. Після перегляду ВАР Сергій Бойко вказав на позначку, зафіксувавши гру рукою у Тете. Одинадцятиметровий потужним ударом реалізував Гречишкін. М’яч після його пострілу розірвав сітку воріт Трубіна – 1:0.

Після перерви підопічні Шарана організували класну контратаку, яка ще раз викрила проблеми в захисті гірників. Ковалець отримав м’яч на фланзі, відпасував під удар Третьякову. Трубін донецький клуб врятував, але на добиванні першим був Шастал – 2:0.

Шахтар зазнав своєї третьої поразки в останніх 5 матчах УПЛ. Зоря у разі перемоги над Олімпіком у перенесеному матчі наблизиться до вже ексчемпіона на відстань одного бала.