Розкішні голи! Динамо показує силу в матчі з турецьким грандом. ВІДЕО

Київське Динамо зіграло другий благодійний поєдинок серії матчів заради миру.

Українці, як і у зустрічі з Легією, зі старту гри показали супернику, що приїхали за перемогою. Галатасарай відчув силу команди Луческу вже на 14 хвилині. Кияни розіграли класну атаку, яку ударом у дев'ятку воріт Пеньї завершив Буяльський – 0:1!

Минуло ще 14 хвилин і рахунок на табло став 2:0 на користь Динамо. Артем Бєсєдін прийняв м'яч у штрафному майданчику Галатасарая, хитнув фінтом захисника і пробив точно у дальній кут!

Господарі могли ще до перерви відквитати бодай один гол, але Георгія Бущана підстрахував каркас воріт – поперечка.

Другий тайм розпочався зі схожого епізоду, коли удар турецького футболіста прийняла на себе стійка воріт української команди.

На 56 хвилині стамбульці все ж забили. Динамо організувало атаку, яку рукою (арбітр на це не зважив!) зупинив оборонець господарів. Мовчання судді дало змогу Галатасараю організувати швидку контратаку. Їлмаз скористався наявним простором і з-за меж штрафного майданчика ювелірно пробив у дальній верхній кут воріт Бущана – 1:2.

Надію фанатів Галатасарая на бодай нічию розвіяв Віктор Циганков. На 80 хвилині лідер Динамо після передачі Андрієвського і скидання від Кравченка ударом з лівої поцілив у дальній кут воріт господарів – 1:3!

Українці здобувають другу перемогу в другому матчі. Наступним суперником киян стане румунський Клуж!