Домашня сторінка Актуально Розкішний асист та безглузде вилучення. Футболіст збірної України награв за свій клуб! ВІДЕО

6 читачів онлайн
2
10,715

Все було добре до останньої хвилини матчу

У 4-му турі чемпіонату Бельгії Брюгге Едуарда Соболя на виїзді переміг Зюлте-Варегем з рахунком 4:0. Гравець збірної України відіграв увесь матч та запам’ятався чудовою грою, яку перекреслило непотрібне вилучення наприкінці поєдинку.

На 75-й хвилині Соболь відзначився асистом. Українець розкішною передачею в дотик злету вивів віч-на-віч з голкіпером Шарля Де Кетеларе, який свою нагоду не змарнував. Цей гол став останнім у цій зустрічі.

Але вже на останній (!) компенсованій до основного часу хвилині за рахунку 4:0 на користь Брюгге Едуард Соболь отримав вилучення. Гравець завалив у центрі поля суперника і за це головний арбітр матчу показав українському футболістові другу жовту карту.

Це вилучення перекреслило всі корисні дії Соболя у поєдинку. Як наслідок, аналітично-статистичний портал Whoscored поставив гравцю найнижчу оцінку в матчі, не враховуючи тих, хто вийшов на заміну – 6,2.