Розкішний асист та вирішальний дубль. Українець вириває перемогу для свого клубу у компенсований час. ВІДЕО

Дії футболіста принесли перемогу його команді

У 22-му турі Ліги Жупіле Мехелен Мар’яна Шведа на виїзді з грав Васланд-Бевереном. Українець на цей поєдинок вийшов у стартовому складі гостей і ще в першому таймі відзначився спочатку асистом, а потім голом. На 9-й хвилині матчу ексгравець Карпат отримав м’яч у штрафному майданчику суперника, холоднокровно на замасі прибрав захисника лівою і точно викотив під удар Волшу, який з близької відстані пробив поміж ніг воротареві – 0:1.

В середині першого тайму Швед записав до свого активу ще й гол. Мрабті виконав чудову розрізну передачу поміж захисників до штрафного майданчика на українця, який в дотик вишукано перекинув голкіпера господарів – 0:2.

Щоправда, по перерві гості свою перевагу розтринькали і пропустили два м’ячі. До кінця поєдинку тримався нічийний рахунок, але вже у доданий час на допомогу Мехелену знову прийшов Швед. Українець скористався провалом захисту господарів, які взагалі забули його накрити, і з декількох метрів прошив голкіпера – 2:3.

Для 23-річного українця це вже другий та третій голи в чемпіонаті Бельгії за Мехелен. До цього він забивав Мускрону у 19-му турі Ліги Жупіле.

Нагадаємо, Ігор Циганик в ефірі ЦиганикLive розповідав, що свого часу, коли Шведа (який виступав у Селтіку) хотів придбати АЕК, тренер грецького клубу радився з Андрієм Шевченком щодо трансферу гравця. Тоді наставник збірної України  дав дуже хорошу характеристику молодому футболістові.

Читайте також: Заступився за друга. Селезньов назвав Ракицького українцем і патріотом та Реал поплатиться за скупість? Лідера мадридців хоче придбати топ-клуб Європи