Розкішний початок, але невдалий результат. Збірна України показала характер у матчі з Німеччиною

У Лейпцигу на РБ Арені збірна України зустрічалася з німецькою командою

Після прикрої поразки у товариському матчі з Польщею на підопічних Андрія Шевченка чекав непростий поєдинок Ліги Націй з німцями. Збірна України до цієї зустрічі підійшла з втратами: Ярмоленко, Циганков, Сидорчук та Коваленко здали позитивні тести на COVID-19. В інших гравців та персоналу, після повторного тестування, результат негативний.

Шалений старт

Цілком очікувано господарі поля з перших хвилин почали тиснути на ворота Андрія Пятова. Вже на початку матчу вони могли виходити вперед. Після прострілу з правого флангу Філіпп Макс опинився сам поблизу воротарської зони. Та замість того, щоби пробити, лівий латераль збірної Німеччини вирішив скинути на одинадцять метрів під удар Горецкі. Проте гравець Баварії вистрілив вище воріт.

Футболісти збірної України стримали стартовий натиск німців і взяли м’яч під контроль. На 12-й хвилині матчу підопічні Андрія Шевченка зуміли повести у рахунку. Після чудової комбінації і декількох рикошетів Зубков продерся до штрафного майданчика і в боротьбі з обронцями зміг скинути під удар Яремчуку, який гарматним пострілом метрів із десяти відправив м’яч у сітку воріт – 0:1.

Відповідь збірної Німеччини

Та вже в середині тайму господарі поля відігралися. Горецка в центрі поля обікрав Зінченка, розігнав швидку контратаку і віддав розрізну передачу на Сане, який вбігав з правого флангу. Гравець Баварії першим дотиком прибрав у штрафному майданчику Матвієнка, а другим з лівої ноги пробив точнісінько у кут воріт – 1:1.

На 33-й хвилині збірна Німеччини забила вдруге. Кох виконав чудове закидання за спини захисників гостей на Горецку. Той прийняв м’яч у штрафному майданчику і прострілив до воротарської зони на Вернера. Нападник Бундестім сильно пробив головою з декількох метрів, фактично, у порожні ворота – 2:1.

Другий тайм

На початку другої половини зустрічі збірна України ледь не зрівняла рахунок. Зінченко з лінії штрафного майданчика потужно пробивав по воротах – м’яч влучив у захисника і полетів у стійку воріт.

А потім Гюндоган у центрі поля видряпав м’яч розігнав атаку і перевів праворуч на Гінтера. Німецький захисник прострілив на одинадцять метрів точно на Вернера. Форвард Челсі в дотик пробив по воротах. М’яч рикошетом від Забарного залетів у сітку воріт – 3:1.

Підопічні Шевченка кинулися відігруватися, але виходило це не надто вдало. На 75-й хвилині Марлос змусив понервувати німецьку збірну. Гравець Шахтаря з кута штрафної зони, з лівої ноги, крутив м’яч у дальню дев’ятку, але влучив у стійку. Втретє стійка воріт урятувала Ноєра після удару Мораєса з-за меж штрафного майданчика. Але забити бодай ще один м’яч українцям не вдалося.

Попри розкішний старт поєдинку збірна України програє. Наступний поєдинок наша національна команда проведе на виїзді 17-го листопада зі Швейцарією. В цьому матчі і вирішиться, хто залишиться у Лізі А, а хто піде на пониження в класі.  Швейцарія у паралельній зустрічі зіграла в нічию з Іспанією 1:1 (Рамос двічі не реалізував пенальті, іспанці забили на 89-тій хвилині вже у більшості) і набрала 3 бали. В України – 6. Тому перед заключним поєдинком підопічні Шевченка матимуть перевагу.

Читайте також: Ліверпуль готує трансферну бомбу. Чемпіон Англії планує зробити гучне підписання взимку та Безпека перш за все. Через бюрократичні нюанси збірна Італії втратила лідера перед важливими матчами