Розминка перед Лігою Чемпіонів. Шахтар знищує знекровлений Маріуполь

Шахтар у 8-му турі УПЛ приймав на НСК Олімпійський Маріуполь

Примітно, що заявка гостей на цей поєдинок складалася з 14-ти футболістів. І 13 гравців, яких азовці орендували у Гірників, до неї не потрапили.

Каштру вирішив дати відпочити більшості футболістам, які брали участь у нещодавньому матчі з Інтером. У воротах номінальних господарів поля на цей поєдинок вийшов Андрій Пятов, який нарешті повернувся після коронавірусної хвороби. Також у стартовому складі опинилися: Вітао, Сіпріано, Матвієнко,Судаков, В’юнник, Вакула, Болбат, Степаненко, Алан Патрік, Тайсон.

Цілком очікувано, Шахтар з перших хвилин почав тиснути на ворота Маріуполя. Вже на 13-й хвилині Кудрику довелося рятувати свою команду. Після подачів з кутового Степаненко пробивав головою – голкіпер азовців встиг зреагувати на цей удар. Першим на добиванні опинився В’юнник, але форвард Гірників з гострого кута влучив у стійку.

В середині тайму Шахтар отримав право виконувати пенальті: після подачі з кутового м’яч влучив у руку Тищенку. Одинадцятиметровий удар впевнено реалізував Тайсон1:0.

Номінальні господарі поля продовжили тиснути і створювати моменти біля воріт Маріуполя, але Кудридк тащив все, що міг: вихід В’юнника віч-на-віч, постріл під поперечку від Вакули та удар Алана Патріка з декількох метрів.

Вже під кінець першого тайму підопічні Каштру подвоїли перевагу. В’юнник скотив під удар Судакова, який з лінії  штрафного майданчику пробив точно у кут воріт  – 2:0.

У другій половині зустрічі Шахтар продовжив тиснути

На 63-й хвилині матчу головний арбітр матчу призначив ще одне пенальті у ворота Маріуполя: Тищенко, який привіз і перше пенальті, у підкаті збив Тете у штрафному майданчику. Виконувати одинадцятиметровий удар пішов сам бразилець. Він точно і сильно пробив у правий від себе кут – 3:0.

В середині другого тайму Маріуполь зміг підловити Шахтар на помилці і відквитав один м’яч. Мишньов швидко розіграв штрафний удар в середині поля і розрізною передачею вивів Горбунова на побачення з Пятовим. Півзахисник азовців без проблем переграв кіпера донецького клубу – 3:1.

Майже одразу номінальні господаря поля відповіли голом. Матвієнко виконав довгу діагональ за спини захисників Маріуполя, Тайсон виграв позицію, увійшов до штрафного майданчика і пробив у дальній кут воріт – 4:1.

Шахтар впевнено переграє Маріуполь, який мав величезні кадрові проблеми. У наступному турі чемпіонату України Гірники зіграють з Динамо.

Читайте також: Гранди англійського футболу зацікавилися героєм Шахтаря у Лізі Чемпіонів та Жахливі оцінки. Гравці збірної України провалилися у матчі Ліги Європи