Розминка перед Реалом. Шахтар насторожує мадридців розгромом над Львовом

Шахтар у 6-му турі УПЛ познущався зі Львова

У Гірників перед цим матчем були чималі кадрові проблеми через спалах у команді COVID-19. Тому Луїш Каштру випустив на цей поєдинок такий склад:

⚒ Наш состав на матч в Киеве! ⚒ ⠀ ⚒ Our team for the match in Kyiv! ⚒ ⠀ ⚒ Наш склад на матч у Києві! ⚒ ⠀ ⚽ #ШахтарЛьвів #ShakhtarLviv #ШахтерЛьвов ⏰ 17:00 / 16:00 CET 📍 НСК «Олімпійський» / NSC Olimpiyskiy / НСК «Олимпийский» 📺 «Футбол 2» ⠀ #Шахтар #Shakhtar #FCShakhtar #Шахтер #FCSD #1936 #Україна #Ukraine #Украина #football #футбол #Донецьк #Donetsk #Донецк #Киев #Kyiv #Київ #Харків #Kharkiv #Харьков #Львів #Lviv #Львов #УПЛ #UPL #ПремьерЛига #PremierLeague

A post shared by FC Shakhtar Donetsk (@fcshakhtar) on Oct 17, 2020 at 5:59am PDT

Потужний старт від Шахтаря

Господарі дуже швидко повели у рахунку в цьому матчі. Вже на 4-й хвилині Тете ліворуч на фланзі накрутив Борзенка і прострілив до воротарської зони. Голкіпер Львова ногою відбив м’яч, але просто на Коваленка, який без проблем пробив вже у порожні ворота – 1:0.

Ще до 10-ї хвилини поєдинку Гірники подвоїли перевагу. Додо прорвався по правому флангу і м’яко подав до штрафного майданчика на Маркоса Антоніо. Півзахисник Шахтаря головою переправив м’яч у сітку воріт – 2:0.

Після двох пропущених м’ячів Львів поплив і не зміг нічого протиставити господарям. А Шахтар забив утретє. Після чудової комбінації Дентіньйо опинився сам перед воротами і з 11-метрів спокійно пробив у кут воріт – 3:0.

Гірники навіть не думали зупинятися і забили знову. Хочолава зі свої половини поля зробив чудову діагональ за спини захисникам. Коваленко вийшов віч-на-віч із голкіпером Львова Костиком і м’яко перекинув м’яч над його головою – 4:0. І це на 18-й хвилині матчу!

Однак, у цьому моменті півзахисник Шахтаря та збірної України отримав ушкодження і покинув поле. Можливо, матч із Реалом в Лізі Чемпіонів він пропустить.

Львів у середині тайму зумів відквитати один гол. Після подачі з кутового Трубін кулаками вибив м’яч, але першим на підбиранні опинився Шина, який в дотик з лінії штрафного майданчика перекинув голкіпера Шахтаря – 4:1.

🔥 Какой первый тайм! ⚽⚽⚽⚽ 4 гола за 15 минут, и мы впереди 4:1 к перерыву! 🔥 ⠀ Ваши впечатления от матча #ШахтерЛьвов? ⠀ 🔥 Який перший тайм! ⚽⚽⚽⚽ 4 голи за 15 хвилин, і ми попереду 4:1 до перерви! 🔥 ⠀ Ваші враження від матчу #ШахтарЛьвів? ⠀ #ShakhtarLviv #Шахтар #Shakhtar #FCShakhtar #Шахтер #FCSD #1936 #Україна #Ukraine #Украина #football #футбол #Донецьк #Donetsk #Донецк #Киев #Kyiv #Київ #Харків #Kharkiv #Харьков #Львів #Lviv #Львов #УПЛ #UPL #ПремьерЛига #PremierLeague

Другий тайм

По перерві Шахтар продовжив тиснути і забивати. Маркос Антоніо вивів на побачення з Костиком Манора Соломона. Ізраїльський півзахисник свою нагоду не змарнував, закрутив м’яч з лінії штрафного майданчика у кут воріт – 5:1.

Було помітно, що Гірники вже грали від результату і дещо розслабилися. У Львова навіть почали виникати моменти. Однак, Трубін гарно показав себе і не дозволив гостям забити вдруге. Впевнена перемога Шахтаря над Львовом.

🔥 Какой матч! Громим «Львов» 5:1 в Киеве! 🔥 ⠀ Теперь все мысли о старте Лиги чемпионов и игре с «Реалом» 21 октября! ⠀ 🔥 What a match! We thrashed Lviv 5-1 in Kyiv! 🔥 ⠀ Now, all our thoughts are about the start of the @ChampionsLeague campaign and the game against Real Madrid on October 21st! ⠀ 🔥 Який матч! Трощимо «Львів» 5:1 у Києві! 🔥 ⠀ Тепер усі думки про старт Ліги чемпіонів і гру з «Реалом» 21 жовтня! ⠀ #ШахтарЛьвів #ShakhtarLviv #ШахтерЛьвов #Шахтар #Shakhtar #FCShakhtar #Шахтер #FCSD #1936 #Україна #Ukraine #Украина #football #футбол #Донецьк #Donetsk #Донецк #Киев #Kyiv #Київ #Харків #Kharkiv #Харьков #Львів #Lviv #Львов #УПЛ #UPL #ПремьерЛига #PremierLeague

Наступний матч підопічні Луїша Каштру проведуть 21-го жовтня. Це буде виїзний двобій з мадридським Реалом у Лізі Чемпіонів.

Читайте також: Він провів фантастичні матчі. Гравець збірної України вразив свого клубного тренера та Мбаппе у Ліверпуль? Англійський гранд підкладе свиню Реалу та Барселоні