Розпач і розчарування. Фінал фантастичного сезону Зозулі в Альбасете

Після поразки 0:2 у першому матчі з Мальоркою Альбасете Романа Зозулі необхідно було створити маленьке диво, щоб пройти до фіналу плей-оф боротьби за вихід у Примеру.

Допомогти Альбасете у досягеннні необхідного результату мав швидкий м’яч, забитий Джеремі Белою вже на 16 хвилині матчу. Француз класно виконав штрафний – перекинув стінку, а голкіпер Мальорки Маноло Рейна лише зміг зачепити м’яч, який вже залетів за лінію його воріт – 1:0.

Після локального успіху Альбасете віддало ініціативу гостям, пробувавши гру на контратаках. До перерви це не принесло користі, а от Мальорка створила пару непоганих моментів. Два небезпечні удари головою могли стати голами, але в одному випадку вдало зіграв голкіпер господарів, а в іншому допоміг всюдисущий Роман Зозуля, вибивши м’яч, який летів у кут воріт Альбасете.

Другий тайм розпочався з атак Мальорки. Хороший момент втратив Родрігес. Півзахисник гостей отримав м’яч біля лінії воротарського майданчика Надаля, але пробив просто у захисника Альбасете.

Господарі відповіли переспективним моментом у Зозулі. Швидка контратака завершилася пасом Вальдеррами на українського нападника, який, на жаль, послизнувся і не зумів прийняти пас.

Міг Зозуля вчергове стати героєм для своєї команди. На 71 хвилині Вальдеррама навісив до штрафного майданчика, де спритний Зозуля зумів переграти опонентів і пробити головою по воротах Мальорки. Маноло Рейна у класному стрибку потягнув м’яч з-під поперечки власних воріт.

Фото Альбасете

Не відстав і голкіпер Альбасете Томео Надаль. Антоніо Ральйо пробив головою з декількох метрів – суперсейв воротаря господарів.

Альбасете і Роман Зозуля билися до останньої секунди, але забити рятівний м’яч українцю і партнерам не вдалося (Вальдеррама на останній хвилині пробивав у дальній кут – сейв Рейни). Фантастичний сезон завершується за 2 голи до щастя.