Домашня сторінка Актуально Розпач Роналду і Португалії. Збірна Бельгії перемагає чинних чемпіонів Європи

Розпач Роналду і Португалії. Збірна Бельгії перемагає чинних чемпіонів Європи

46 читачів онлайн
0
3,123

Усе вирішив один точний удар

В 1/8 фіналу Чемпіонату Європи між собою зустрічалися збірні Бельгії та Португалії. Обидві збірні не мали значних втрат перед поєдинком. Однак вже по ходу зустрічі отримав ушкодження лідер збірної Бельгії Кевін Де Брюйне.

Склад номінальних господарів поля:

Склад збірної Португалії:

Гольові нагоди першого тайму

Уже на 6-й хвилині гравці збірної Португалії створили небезпечний момент. Ренату Санчеш обіграв у центрі поля двох футболістів Бельгії і віддав чудову передачу на лівий фланг на Діогу Жоту. Вінгер португальців увійшов до штрафного майданчика і метрів із дванадцяти потужно стріляв. Але удар у півзахисника Ліверпуля вийшов дуже невдалим і м’яч пролетів далеко від меж площини воріт.

Наступний момент у зустрічі стався лише в середині першого тайму. Підопічні Сантуша заробили право на штрафний удар поблизу воріт Бельгії. Виконувати цей небезпечний стандарт взявся Роналду. Лідер збірної Португалії сильно пробив у кут, де стояв Куртуа. Тому голкіпер Бельгії зумів відбити м’яч після потужного пострілу. До слова, це був перший удар у площину воріт у цій зустрічі.

Перші 45 хвилин здебільшого характеризувалися боротьбою у середині поля і той футбол, який демонстрували команди, важко було назвати видовищним. Дуже обережна гра від обох збірних, обмаль моментів, попри великий атакувальний потенціал кожної з них.

На 42-й хвилині зустрічі свій перший удар у площину воріт завдали бельгійці і він одразу став результативним. Торган Азар розкішно пробив з-за меж штрафного майданчика і м’яч за красивою траєкторію залетів у сітку воріт Руї Патрісіу – 1:0. Єдиний удар бельгійців у площину воріт у цій зустрічі.

Другий тайм розпочинався за мотивами першого

На 58-й хвилині Португалія могла зрівняти рахунок. Роналду віддав розрізну передачу до штрафного майданчика на Жоту. Півзахисник Ліверпуля у боротьбі з Меньє прийняв м’яч і другим дотиком з одинадцяти метрів пробив сильно, але над поперечкою.

Згодом після подачі з лівого флангу головою пробивав Фелікс – Куртуа спокійно забрав м’яч до рук.

Наступні по-справжньому гольові моменти португальці створили лише наприкінці зустрічі. Спочатку після подачі з кутового Діаш розстрілював Куртуа головою з лінії воротарської зони, але голкіпер Реала впевнено вибив м’яч кулаками. Потім Геррейро дуже небезпечно пробивав з-меж штрафного майданчика і влучив у стійку.

Попри усі зусилля, португальці так і не змогли відігратися.

1:0 – лідер світового рейтингу збірна Бельгії перемагає чинних чемпіонів Європи. Тепер бельгійці у чвертьфіналі зустрінуться з Італією, яка не без проблем, але все ж здолала Австрію з рахунком 2:1.

До уваги новому тренеру збірної. Неймовірний Кочергін приніс перемогу Зорі в битві з Інгульцем

Луганська Зоря після невдачі у стартовому матчі сезону з Олександрією завітала в гості до …