Розпач Десни. Олександрія руйнує надію чернігівців на срібло. ВІДЕО

УПЛ виходить на фінішну пряму. Десна в 31-му турі приймала вдома Олександрію.

Десні в цьому матчі потрібна була тільки перемога, адже в такому разі чернігівці зберігали гарні шанси на срібло (звичайно за умови, що Динамо не переможе у поєдинку із Зорею).

Господарі поля виставили такий стартовий склад: Паст, Гітченко, Картушов, Западня, Тамм, Домбровський, Арвеладзе, Філіппов, Хльобас, Фаворов, Кузик.

Стартовий склад Десни на матч із Олександрією: Паст, Гітченко, Картушов, Западня, Тамм, Домбровський, Арвеладзе, Філіппов, Хльобас, Фаворов, Кузик.

Опубліковано ФК Десна Четвер, 16 липня 2020 р.

Олександрія, яка в минулому турі зіграла у нічию з Динамо, провела майже повну ротацію стартового складу у порівнянні з попереднім матчем.

Господарі поля забили вже на початку зустрічі після подачі з кутового. Тамм виграв другий поверх у Бухала і пробив головою у ближню дев’ятку, а голкіпер гостей Білик помилився на виході – 1:0.

Олександрія не збиралася здаватися і включила високий пресинг, який вже за декілька хвилин дав свій результат. Гості змусили захист Десни помилитися і заробили кутовий. І саме під час стандарту Олександрія могла забивати. Мельник вбігав до штрафного майданчика і сильно пробивав головою, але м’яч пройшов у декількох сантиметрах над поперечкою.

В середині тайму Олександрія змогла відігратися. Після подачі зі штрафного захисники Десни не змогли одразу розрядити ситуацію і вибити м’яч за межі штрафного майданчику. Шастал скористався моментом: на прийомі обіграв Фаворова і другим дотиком з лінії воротарської зони потужно пробив повз Паста – 1:1.

Олександрія розбиває Десну

По перерві Олександр Рябоконь зробив три заміни: замість Хльобаса, Арвеладзе та Кузика вийшли Огіря, Будківський та Тотовицький. В Олександрії відбулася лише одна заміна – на полі з’явився Ковалець замість Грицука. Але саме ця заміна стала ключовою у поєдинку.

В другому таймі гості більшими силами пішли вперед і згодом забили. Ковалець прийняв м’яч біля штрафного майданчика і виконав фантастичну передачу у стилі Іньєсти. Півзахисник Десни черпачком перекинув оборонців і вивів на побачення з Пасом Мишенка. Той з декількох метрів розстріляв ворота господарів – 1:2.

Ще за декілька хвилин Десна пропустила ще раз. Мірошніченко подав з правого флангу до штрафного майданчика, Задерака виграв позицію у Тамма і точним ударом головою пробив у лівий кут воріт – 1:3.

Десна понеслася вперед, але пройти захист Олександрії було дуже не просто. Господарі поля змогли створити лише один по-справжньому небезпечний момент біля воріт Білика. Після серії рикошетів м’яч відлетів до Тотовицького, який з дуже близької відстані пробив головою, але голкіпер Олександрії м’яч відбив – підсумкові 1:3 в Чернігові.

Після цієї поразки Десна втрачає будь-які шанси на срібло. Команда має 55 балів і посідає 4-ту сходинку чемпіонату України. У паралельному матчі Динамо впевнено переграло Зорю з рахунком 3:1. Кияни набрали 59 пунктів і піднялися на другу позицію. Зоря ж третя з 57 очками.

В останньому турі УПЛ Зоря прийматиме Десну. Для чернігівців це буде, мабуть, найголовнішим матчем всього сезону, адже в разі перемоги вони стануть третіми. Це дозволить Десні напряму потрапити до групового етапу Ліги Європи.