Розправа над гравцями, бійка, піротехніка і зірваний матч – це Перша Ліга

Матч 12-го туру Першої Ліги між Балканами та Чорноморцем не був завершений. Фанати моряків укотре відкрито висловили свій протест керівництву команди. На 73-й хвилині вболівальники зірвали матч. Спершу одесити пішли з’ясовувати стосунки зі своїми футболістами. На той момент рахунок був 1:1, але Чорноморець грав у меншості. Також у бік лайнсмена полетіли петарди (див. 1:49:25)

Безлад із трибун перейшов на поле. Один із фанатів Чорноморця ходив по полю із запаленим фаєром. За декілька хвилин знову спалахнула бійка на трибунах між вболівальниками гостей і правоохоронцями. Відзначимо, що це вже не перша спроба одеських фанів зірвати гостьовий матч команди. Адже на домашні ігри вони не ходять через конфлікт із керівництвом клубу.

Наразі після 11 матчів Чорноморець перебуває на 10-му місці із 13-ма очками.

Головний арбітр матчу команди на поле так і не повернув. Тому гра була перервана на 73-й хвилині. Тепер рішення щодо підсумкового результату і покарань прийматиме КДК.