Розв’язка у Першій лізі. Фаворитам було не солодко

Три претенденти на 2 місця у стикових матчах за право грати в УПЛ грали паралельно.

Металіст 1925 гостював у Краматорську, Колос приймав Оболонь, а Волинь завітала в гості до Гірник-Спорт.

За перші 45 хвилин вболівальники цих матчів побачили голи лише у Ковалівці. Ковбаса відкрив рахунок , вивівши Оболонь вперед. Проте на перерву Колос пішов за рівного рахунку. Гавриша залишили самого при подачі з кутового і капітан ковалівців не залишив шансів голкіперу пивоварів Федорівському.

По перерві перші новини прийшли з Ковалівки. Колос зусиллями Ільїна вийшов вперед. Гравець господарів напівпрострілом здивував Федорівського, який не прикрив ближній кут – 2:1.

Волинь, яка за тайм з Гірником не створила майже нічого (окрім моменту Кожанова) на початку другого тайму залишилася в меншості. Луцьку команду підвів Петько, який отримав другу жовту картку.

Трохи спокійніше стало команді Тлумака, коли прийшла звістка з Краматорська, де Авангард з пенальті відкрив рахунок у матчі з харків’янами – 1:0.

У Ковалівці закрутив інтригу Безуглий, який після подачі зі штрафного і невпевнених дій Яшкова був першим на добиванні у штрафному майданчику Колоса – 2:2.

Металіст 1925 за 15 хвилин до завершення основного часу отримав кількісну перевагу проти Авангарда. Гравець краматорців Савіч зіграв рукою, зірвавши небезпечну атаку гостей, тому арбітр резонно показав другу жовту картку порушнику.

Колос у матчі з киянами свого досяг. Знову допоміг стандарт і капітан ковалівців Гавриш, який (цього разу у боротьбі) класним ударом головою вивів свою команду вперед – 3:2.

Яшков врятував на останніх хвилинах клуб із Київської області, гарантувавши своїй команді стикові матчі за право грати в УПЛ.

Другу путівку в плей-оф отримала Волинь, яка в меншості вистояла у Горішніх Плавнях. Металіст 1925 із пенальті пропустив, але сам у матчі (навіть граючи у більшості більше 15 хвилин) Авангарду забити не зумів – 1:0 на користь краматорців.