Рух рятується у матчі з СК Дніпро-1 на останній хвилині. Форвард львів’ян вляпався у скандал. ВІДЕО

Керівництво СК Дніпро-1 у матчі з Рухом знову переконалося у необхідності придбання орендованого в Динамо Загреб Маріо Чуже

Господарі після невиразної першої половини змогли забити на 60 хвилині саме завдяки Чуже.  Піхальонок передачею на хорвата розігнав контратаку, Чуже протягнув м’яч до штрафного майданчика львів’ян, обіграв Максима Білого і пробив у дальній кут. Бандура врятувати Рух не зумів – 1:0!

Міг у цьому матчі своїм дебютним голом за основну команду Дніпра-1 відзначитися талант команди Йовічевича Єгор Ярмолюк. 17-річний футболіст після пасу Піхальонка вийшов віч-на-віч з Бандурою, обіграв голкіпера гостей і з гострого кута пробив – м’яч влучив у стійку!

Гості були близькі до того, щоб рахунок зрівняти, коли Федорчук пробивав зі штрафного. Удар досвідченого гравця львів’ян Юрчук у класному стрибку відбив.

Близьким до забитого м’яча був і Артем Довбик. Нападник збірної України на швидкості обіграв захисника, увійшов у штрафний майданчик і програв свою дуель Бандурі – сейв голкіпера гостей.

Рух врятувався на останній компенсованій хвилині матчу. Батагов, який тільки-но вийшов на поле, у власному штрафному майданчику зачепив Кондракова і арбітр зустрічі Геннадій Серпутько призначив пенальті. Сам постраждалий одинадцятиметровий впевнено реалізував – 1:1.

Матч, в якому команди не вирішували турнірних завдань, завершився внічию. Але наслідки у нього мають бути… Адже Кондраков, крім ігрових моментів, встиг відзначитися і з негативного боку. Футболіст Руха після призначення пенальті у ворота господарів посварився з Дубінчаком і відповів супернику на відмашку показаним середнім пальцем.

КДК УАФ навряд чи такий момент проґавить, тому форварду слід очікувати на неприємності.