Руслан Малиновський продемонстрував свої навички виконання стандартів. Його Генк в черговому турі Ліги Жюпіле зустрічався із Сент-Трюйденом. Обидві команди до очної зустрічі підійшли практично пліч-о-пліч.

Малиновський та Безус із перших хвилин з’явились на полі, щоправда по різні сторони барикад. Перша половина матчу за значної переваги Генка, але до забитих голів справа не дійшла. Нападникам господарів бракувало влучності, а якщо удари і приходились в отвір воріт, то з ними майстерно справлявся Степпе.

По перерві ситуація змінилась. Команда Романа Безуса перехопила ініціативу, але пропустила першою. Руслан Малиновський розкішно виконав штрафний удар із 23 метрів. Українець філігранно відправив м’яч точно під поперечку Сент-Трюйдена.

Та вже за 5 хвилин гості зрівняли рахунок. Болі уникнув офсайду, та скористався необачністю оборонців і пробив у дальній верхній кут воріт. Фінальний свисток зафіксував нічию 1:1. Цей результат дозволив Генку піднятись на сьому сходинку та наблизитись до Сент-Трюйдена.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажте більше за Новак Олександр
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

#ПОКАЖИФАНАТАМ Суперфінал. Обирай свою фаворитку

9 турів мега-конкурсу #ПОКАЖИФАНАТАМ позаду і настав час обрати найкращу вболівальницю.  …