Руслан Малиновський забиває чемпіону Бельгії, а Генк виграє

Руслан Малиновський уникнув покарання за вилучення в останньому матчі Генка проти Гента. Тоді Руслан, вже перебуваючи на газоні, ногою зачепив обличчя суперника. Арбітр розцінив цей епізод, як нависно небезпечну гру і показав червону картку Малиновському. На засіданні КДК футболісту вдалось довести, що він ненавмисно зачепив суперника і покарання було анульовано.

Тому на матч проти чинного чемпіона та головного суперника в боротьбі за золото Генк вийшов в оптимальному складі. Команда Малиновського грала вдома і це відчувалось. Генк вів гру з позиції сили, і Брюгге був змушений пілаштовуватись під суперника. Контроль ситуації від господарів призвів до голу. Троссард обікрав суперника у центрі поля і сам завершив контратаку ударом в нижній кут – 1:0. Брюгге активно використовував лівий фланг атаки, і саме звідти прийшла небезпека для Генка. Прострільну передачу у штрафний майданчик гравці господарів зупинили фолом. Ванакен ударом з пенальті зрівняв рахунок.

В другому таймі перевага Генка стала ще більш домінуючою. Вже на 45-й хвилині Самата заробив пенальті для своєї команди. М’яч після удару нападника Генка влучив в руку захиснику. Пенальті взявся виконувати Руслан Малиновський і зробив все максимально чітко. Брюгге одразу провів подвійну заміну, та особливо це на хід матчу не вплинуло. А гол Самати на 80-й хвилині остаточно розставив усі крапки. 3:1, Генк перемагає Брюгге і збільшує свою перевагу над чемпіоном до 4 очок.