Русин рятує Динамо

Динамо здобуває надскладну перемогу у Львові.

Львів дуже негостинно зустрів київське Динамо. Господарі вже на другій хвилині створили небезпечну контратаку, але Аугусто пробивав здалеку і неточно. Цікаво, що обрізав динамівців у тому моменті Вербич, який після цього був одним із найактивніших гравців матчу. Стартового запалу новачка УПЛ вистачило хвилин на 15-20. ФК Львів при нагоді одразу вилітав у швидкісні атаки, але Волошиновичу і Бруно постійно бракувало точної останньої передачі.

Динамо погасило активність господарів і взялося до справи. Че Че віддав розкішну розрізну передачу в коридор між центральними захисниками, та на десяту секунди Кенджору випередив Бандура. Потім вже згаданий Вербич мав три нагоди для точного удару, але поцілити у площину йому ніяк не вдавалося. Че Че з лінії штрафного майданчика, Буяльський, Бєсєдін – усі вони мали свої потенційно гольові нагоди. Та жодного гола вболівальники до перерви не побачили.

Не надто змінилась ігрова ситуація у другому таймі. Контратак Львова стало ще менше. Динамо закрило суперника на його частині поля, але на рахунок це ніяк не вплинуло. Господарі у дві лінії розташувалися перед власними воротами і не давали навіть шансу на удар. Вербич виходив віч-на-віч із Бандурою, та після передачі Андрієвського вінгер Динамо опинився в офсайді. Андрієвський та Сидорчук пробивали здалеку. У першому випадку м’яч полетів набагато вище воріт, а у другому – точно до рук голкіпера.

Чи не момент усього матчу був у Сидорчука. Сергій прийняв і одночасно прокинув м’яч собі на хід після закидання Морозюка, але ближній бій Бандурі капітан Динамо програв. Голкіпер Львова просто магнітом тягнув на себе всі удари футболістів Динамо. Єдина контратака господарів ледь не стала фатальною для киян. Тейлор прорвався флангом і прострілював у штрафний майданчик, за м’яч вели боротьбу Бурда і Аугусто. Бразилець опинився на газоні, що арбітр розцінив як симуляцію і винагородив гравця львів’ян попередженням.

Згодом аналогічний епізод стався у штрафному майданчику Львова. Бєсєдін відкривався на передачу Циганкова, але опинився на газоні неподалік захисника. Як і у попередньому такому моменті арбітр показав жовту картку гравцю атаки. Коли вже закінчився основний час і, здавалося, що станеться перша сенсація, на поле вийшов Назарій Русин (90+1). Молодий нападник Динамо, родом із Новояворівська під Львовом, першим дотиком зумів вирвати перемогу для гостей. З моменту його появи на полі минуло менше хвилини. Найбільше для гола зробили Буяльський, котрий суперпасом знайшов Андрієвського. І сам Сашко, котрий зумів у боротьбі з захисником випередити останнього та прострілити. Цей простріл і замкнув Русин.

1:0 на користь віце-чемпіона. Дуже важка і вольова перемога Динамо. Оплески Жилмару. Оборонні редути його Львова стояли 90+2 хвилини.