Русин схаменувся і почав грати. Орендований у Динамо нападник відзначився за свою нову команду. ВІДЕО

Українець намагається знову завоювати довіру

Назарій Русин відзначився голом у товариському матчі між гравцями першої команди Легії, які мають мало ігрового час, та дублем. Поєдинок складався з двох таймів, перший – 40 хвилин, а другий – 30. Орендований у Динамо нападник у цій зустрічі грав за другу команду після того, як його відсторонили з першої. Він вийшов на поле у другій половині зустрічі і вже дуже скоро відзначився голом. Русин чудово замкнув простріл партнера по команді з лівого флангу. Після цього забитого м’яча рахунок став 2:2. Більше обидві команди не забивали.

Нагадаємо, нещодавно Русин відмовився взяти участь у поєдинку за другу команду Легії з Легіоновією. Після чого керівництво клубу ухвалило рішення перевести нападника на два тижні до дубля. Головний тренер Легії говорив, що вирішуватиме подальшу долю гравця, дивлячись на те, як він тренуватиметься з другою командою.