Рятівний гол Гладкого в Туреччині

Переможний гол і жовта картка. Олександр Гладкий зіграв 80 хвилин матчу 27-го туру першої ліги Туреччини. Адана Демірспор українського нападника перемогла Умраніеспор з рахунком 3:1.

Ailemizin galibiyet pozu 📸

A post shared by Adana Demirspor Kulübü (@adskulubu) on Apr 11, 2019 at 11:46am PDT

Гладкий забив другий м’яч своєї команди. Олександр замкнув навіс партнера на 73-й хвилині зустрічі. До гола українця рахунок на табло був 1:1…

31-річний екс-футболіст Динамо, Шахтаря, Металіста і збірної України забив вже 4 м’яч за свій новий клуб. Олександр став гравцем Адани у січні цього року і зіграв відтоді у семи матчах.

Mavi Şimşek sen çok yaşa…

A post shared by Adana Demirspor Kulübü (@adskulubu) on Apr 11, 2019 at 12:07pm PDT

Клуб розташовується на 6-й позиції у турнірній таблиці Першої ліги Туреччини. Це дає можливість Адані і Гладкому зіграти у плей-оф за вихід до Суперліги.

Наступну можливість забити українець отримає 15 квітня в матчі проти Алтая.