Результативний вікенд для українських #Legioneros продовжив Сергій Рибалка. Півзахисник, який проводить цей сезон на правах оренди у Сівасспорі відзначився черговим асистом.

Команда українця примала Галатасарай. Рибалка вже на старті гри міг вивести свою команду вперед. Сергій отримав м’яч у штрафному майданчику, але його удар був миттєво заблокований захисниками. На 16-й хвилині господарі отримали право на виконання кутового. Переважну більшість стандартів у складі Сівасспора виконує Рибалка і цей кутовий не став виключенням. Сергій знайшов передачею голову Ндінга і той відправив м’яч у ворота.

На початку другого тайму Сівасспор подвоїв свою перевагу. Удар із одинадцяти метрів точно виконав Коне. Після цього тренер гостей провів одразу три заміни з інтервалом у 10 хвилин. Одним із тих хто вийшов на поле був Дердійок. Саме він скоротив відставання в рахунку для Галатасарая. Як виявилось згодом цей м’яч став останнім в матчі.

Сівасспор переміг Галатасарай 2:1 і закріпився на 8-му місці. Гості, зазнавши поразки, дозволили Істанбулу залишитись одноосібним лідером турнірної таблиці. Команда Сергія Рибалки перебуває на відстані 4 очок від 4-ї сходинки, а цей асист став вже 5-м для українця цього сезону.