Рибалка vs Селезньов. Туреччина edition

У 18 турі турецької Суперліги зустрілись дві не байдужі нам команди. Сівасспор Рибалки приймав у себе Акхісар Селезньова. Матч завершився нічиєю 1:1, а наші хлопці якісно відіграли матч.

Обидва українця награли на середні бали від Whoscored.com: 6.6 у Рибалки та 6.0 у Селезньова. Сергій  отримав жовтку картку. Зіграв 72 хвилини і 4 рази бив по воротах суперника –  на противагу одному удару Селезньова.  Одного разу Рибалка міг забивати, але влучив у стійку.

Селезньов відіграв також 72 хвилини та запам’ятався корисними діями, які не трансформувались в гол, але мали велике значення та вплив на гру. До того ж команда Селезньова грала в меншості з 67-ї хвилини і зуміла зрівняти рахунок вдесятьох.

Турнірне становище команд після нічиї особливо не змінилось. Команда Рибалки йде на 8 місці, а Селезньова – на 12-му.