Ризикує пропустити матч з Україною? Головна зірка Франції отримала пошкодження за три дні до поєдинку

Чемпіони світи можуть залишитися без зіркового футболіста на найближчі поєдинки.

Кіліан Мбаппе отримав пошкодження у матчі 30-го туру Ліги 1 з Ліоном і був замінений на 70-й хвилині. Після матчу головний тренер парижан Маурісіо Почеттіно розповів про характер ушкодження молодого таланта:

Це був запобіжний захід. Він отримав сильний удар. Він пошкодив щиколотку ще в першому таймі, – цитує Почеттіно Goal.

Поки Мбаппе не провели обстеження, неможливо точно сказати, чи зможе він зіграти 24-го березня у матчі відбору до ЧС-2022 зі збірною України, який пройде у Сен-Дені на Стад де Франс. За даними ЗМІ, поки участь молодої зірки ставиться під сумнів.

Відзначимо, що у матчі з Ліоном, в якому ПСЖ переміг з рахунком 4:2, Мбаппе встановив новий рекорд. Він став наймолодшим гравцем в історії Франції, який забив 100 м’ячів у Лізі 1.

Нагадаємо, під час останньої зустрічі між збірними Франції і України, яка відбулася у жовтні, чемпіони світу розгромили команду Шевченка з рахунком 7:1. У тому матчі Мбаппе відіграв лише один тайм і відзначився голом та асистом.