Домашня сторінка Актуально Садовий хоче зробити з Карпат Барселону

Садовий хоче зробити з Карпат Барселону

1 читачів онлайн
0
3,567

13 лютого Львівська міська рада прийняла ухвалу про згоду на перехід Карпат у власність громади міста Львова. Але хто стане фактичним власником клубу?

Мер Львова Андрій Садовий заявив, що міська рада не може бути власником Карпат, а народну команду треба будувати за прикладом Барселони. Садового цитує прес-служба Львівської міської ради:

Пряма мова:

У мене відбулася розмова з керівництвом Карпат. Ми у хорошій комунікації. У них в березні Збори акціонерів. Власне, на Зборах вони обговорять майбутнє Карпат. Міська рада не має наміру бути власником футбольного клубу. Ми хочемо долучитися до створення народної команди, як це є у Барселоні, багатьох португальських клубах. Там місто також не є власником. Місто може допомогти залучати різних людей.

Я сам готовий купити одну акцію і всіх інших закликатиму. Але це не завдання міської влади — займатися управлінням футбольних клубів. Ми підтримуємо і будемо підтримувати дитячий футбол. Наше завдання — розвиток любительського спорту, а професійний спорт — це не компетенція міста. Акціонери мають між собою вирішити майбутнє клубу.

Львівська міська рада жодної власності не прийматиме, це не є завданням міста. Ми готові, маючи згоду ФК Карпати, перетворитися на структуру народної команди, почати цей процес. Якщо ми отримаємо меседж в рамках цього року провести підготовчі роботи, щоб з 2021 року пішов нормальний старт. Це не робиться за один день. Зараз розпочинається наступний етап матчів. Стадіон є в управлінні футбольного клубу. І вони надалі матимуть його в управлінні за 1 грн. Земля також закріпиться за ФК Карпати, бо Карпати — це бренд Львова. У цьому питанні є багато різних дискусій. Міська рада не буде власником клубу, міська рада допомагатиме, щоб у Львові з’явилася народна команда Карпати. Ми готові використовувати весь потенціал, міжнародні зв’язки, щоб допомогти.

Нагадаємо, нещодавно Ігор Циганик в ефірі #ЦиганикLive дав свою оцінку заявам львівського клубу.

Читайте також: Гвардіола скандалить з рідним клубом? Тренер Ман Сіті жорстко відповів Барселоні.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Хороша новина: Син ідола Мілана поборов коронавірус

Приємна звістка з Італії …