В Англії команди грають традиційні Boxing Days. Це час коли можуть бути зіграні 2-3 матчі за один тиждень. Ця традиція вже існує не одне десятиліття і, напевно, саме вона приваблює мільйони фанів зі всього світу до телеекранів, щоб подивитись, як зіграють їх улюблені команди в таких складних умовах.
Так, серед цікавинок 21 туру АПЛ: нічия МЮ та Саутгемптона, розгром від Челсі та вольова перемога Ліверпуля. Саме перемога Ліверпуля над Лестером викликає найбільшу увагу, адже рятівником мерсисайдців знову став Мохамед Салах. Єгиптянин знаходиться у фантастичній формі, чого вартують тільки його 17 голів та 5 асистів в АПЛ в цьому сезоні.

Справи для червоних були кепськими вже на 3 хвилині матчу, коли Варді відкрив рахунок в матчі.Після грубої помилки від захисників, послідувала чудова передача на Мареза, який в один дотик віддав на Варді на порожні ворота.

Перший тайм так і закінчився з рахунком 0:1. Ліверпулю потрібно було, щось змінювати, адже отримавши прийнятний для себе результат лиси закрились в обороні і чекали на шанс контратакувати. На 52 хвилині, стало трохи легше, адже Салах зрівнює рахунок. Асист на рахунку Мане, який філігранно п’ятою, розрізав усю оборону і вивів Мо Салаха на ударну позицію. На 76 хвилині Салах вже виводить червоних вперед. на цей раз асистував Мілнер, але також дуже красивим пасом п’ятою. У підсумку матч завершився з рахунком 2:1 та перемогою Ліверпуля.

Щодо самого ж Салаха в Ліверпулі він розкрився наново. Тільки за половину нинішнього сезону він вже забив більше голів, аніж раніше забивав за весь сезон. Так, у сезонах 2015/16 та 2016/17 коли він виступав за Рому він забив 14 та 15 голів відповідно. Нині ж він вже має 17 голів, а попереду ще половина сезону.

Загалом, це 2 перемога Ліверпуля в період Boxing Days. Перша була над Свонсі з рахунком 5:0.

Завантажте більше за Женжеруха Петро

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Ребров продовжує переможний шлях в ЛЧ

Сергій Ребров продовжує переможну ходу в азійській Лізі Чемпіонів. Його Аль Ахлі здобув че…