Сам заробив і сам реалізував. Український легіонер тащить нову команду. ВІДЕО

Футболіст лише минулого місяця підписав контракт з цією командою

Український нападник Борис Тащи відкрив лік своїм голам за нову команду. 27-річний футболіст посприяв перемозі Пхохан Стілерс в матчі 10-го туру чемпіонату Південної Кореї проти Кванджу (1:0).

До 56-ї хвилини гри Тащи перебував на лаві для запасних. Після виходу на заміну на 58-й хвилині українець заробив пенальті, який сам і реалізував.

Варто відзначити, що це вже друга результативна дія українця за новий клуб. В минулому турі Тащи теж допоміг своїй команді вирвати перемогу, асистувавши партнерові на 79-й хвилині зустрічі. У підсумку Пхохан Стілерс виграв той матч із рахунком 2:1.

Наразі Пхохан Стілерс має 14 очок і відстає від першого місця на дев’ять пунктів. В активі Тащи вже 7 поєдинків за нову команду, 1 гол та 1 асист.