Самогубство у Лізі Європи. Зоря змарнувала десяток шансів і розгромно програла Рапіду. ВІДЕО

Біль і розчарування.

Віктор Скрипник у виїзному матчі з Рапідом зробив акцент на швидкість своєї команди. Тренер Зорі випустив “легкий” напад із Сайядманешем на вістрі.

Саме Аллах’яр мав відкривати рахунок у зустрічі на 11 хвилині. Іранець після передачі від Кочергіна вийшов віч-на-віч із гокліпером господарів Штребінгером, обіграв того і пробив. На жаль, влучності нападнику не вистачило, і захисник Рапіда Граймаль вибив м’яч із лінії порожніх воріт.

Українська команда виглядала цікавіше на старті зустрічі (були непогані моменти для ударів у Кочергіна та Громова), але першими забили саме австрійці. На 29 хвилині Шевченко невдало вибив м’яч, гравці віденського клубу швидко діставили ігровий снаряд до Фунтаса, який обіграв Вернидуба та пробив точно у ближній кут воріт гостей – 1:0.

Другий тайм розпочався із ще одного вбивчого моменту Сайядманеша. Форвард Зорі після скидки від партнера по команді пробивав у падінні з лінії воротарського майданчика – вище воріт!

Луганці дуже класно розривали захист Рапіда, але заважав егоїзм. Громов виходив із Сайядманешем в двох на одного захисника. Українець замість передачі обрав варіант самостійного обіграшу опонента і прогадав. Штребінгер підстрахував свого оборонця, забравши м’яч у ногах напаника Зорі.

Майже одразу після своєї появи на полі міг забити Шахаб. Іранець отримав м’яч у штрафному майданчику господарів, обіграв захисника та пробив – м’яч після рикошету пройшов над поперечкою воріт Рапіда.

Нефарт українців продовжився на 73 хвилині. Кабаєв після класного сольного проходу пробив у дальній кут воріт Рапіда – Штребінгер м’яч потягнув, а добивання Фаворова заблокували захисники.

Як і в першому таймі погана реалізація зіграла злий жарт із луганцями. На 78 хвилині Імереков помилився в індивідуальній боротьбі проти Ерджана Кари, що дозволило форварду австрійці вийти віч-на-віч із Шевченком. Нападник господарів своїм ударом поцілив точно у дальній кут воріт Зорі – 2:0.

Штребінгер впіймав кураж і потягнув ще один небезпечний удар гостей. Кочергін злету пробив, м’яч після відскоку летів майже в дев’ятку воріт Рапіда, але голкіпер господарів врятував свою команду.

Добив свою команду Жуніньйо. Бразилець Зорі біля власного штрафного майданчика не зумів прийнятий простий пас, чим швидко скористалися гравці віденського клубу. Подача у штрафний майданчик на Грюля, який з декількох метрів переграв Шевченка – 3:0.

Зоря у виграшному матчі зазнає катастрофічної поразки.