Самовіддана гра Миколенка не врятувала. Евертон програє Челсі через пенальті. ВІДЕО

Українець розпочинає сезон із поразки.

У першому турі АПЛ Евертон Віталія Миколенка на Гудісон Парк приймав Челсі. Український захисник, який став цінним придбанням ірисок минулого сезону, на цей поєдинок вийшов у стартовому складі.

Миколенко у старті Евертона на ЧелсіСкріншот із Twitter

Матч для Евертона розпочався дуже неприємно. На 10-й хвилині зустрічі Бен Годфрі пішов у підкаті проти Гаверца і отримав ушкодження. Захисника ірисок довелося на ношах виносити з поля.

У середині тайму Миколенко ледь не записав до свого активу асист. Українець виконав подачу до штрафного майданчика, де Тарновський виграв повітря і пробив головою під поперечку – Менді в ефектному стрибку перевів на кутовий.

Загалом перший тайм виявився скупим на моменти. Так було аж до 7-ї компенсованої хвилини, коли Дукуре у власному штрафному майданчику завалив Чілвелла. Головний арбітр зустрічі Крейг Поусон без вагань вказав на позначку. Його рішення підтримав і VAR. Одинадцятиметровий удар успішно реалізував Жоржиньйо, розвівши Пікфорда і м’яч по різних кутах – 0:1.

На старті другого тайму гравці Евертона були близькі до того, щоби відігратися. Після подачі зі стандарту Менді помилився на виході і Дукуре стріляв з меж штрафного майданчика по воротах. Але голкіпер Челсі встиг виправити свою помилку і парирував удар півзахисника ірисок.

На 62-й хвилині непоганий момент мав Миколенко. Після довгої діагоналі від Тарковського українець на межі штрафного майданчика прийняв м’яч на груди і другим дотиком намагався перекинути Менді. На жаль, удар вийшов неточним.

На 70-й хвилині Френк Лампард випустив на поле конкурента Миколенка за позицією Рубена Вінагре і було помітно, що Віталій змістився ближче до центру захисту, віддавши фланг своєму партнеру.

Попри усі намагання, створити бодай щось іще попереду у господарів не виходило.

Наприкінці зустрічі самовіддана гра Миколенка врятувала Евертон від другого гола. Стерлінг з близької відстані фактично розстрілював ворота Пікфорда, але український захисник в останній момент постелився у підкаті і прийняв удар на себе – м’яч вилетів за межі поля на кутовий.

Челсі перемагає з рахунком 1:0 у першому матчі чемпіонату Англії, а Евертон вперше з 2012-го року програє у стартовому турі АПЛ.