Секрет успіху Луніна. Українець розповів, що допомагає йому відбивати пенальті

Андрій Лунін в інтерв’ю прес-службі Реал Ов’єдо розповів про мотивацію команди перед кожним матчем і прокоментував гру з Кадісом. Український голкіпер привідкрив секрет успіху відбиття пенальті:

Ми добре працюємо, і всі футболісти об’єднані однією метою – перемагати у кожному матчі. Нам потрібна стабільність, якщо ми хочемо добре закінчити сезон, який і так був важким та позбавленим балансу.

В останній зустрічі з Кадісом ми непогано захищалися, але поплатилися за дві помилки втраченими очками.

Я почуваюсь добре, і не роблю нічого особливого під час виконання суперниками пенальті. Секрет? Я вважаю за краще не говорити про пенальті, щоб не злякати удачу. Проте, все доволі просто: в кожній окремій ситуації я думаю та аналізую її по-різному для відбиття одинадцятиметрового удару

Нагадаємо, що у матчі з Кадісом Лунін без зайвих проблем відбив пенальті. Це вже другий одинадцятиметровий удар з двох можливих, які бере 21-річний голкіпер після поновлення чемпіонату. Українець вже тягнув пенальті в матчі з Депортиво.

Читайте також: Очна битва ексдинамівців у Туреччині. Українець перемагає легіонерів. ВІДЕО та В брестському Динамо нарешті заговорили про коронавірус в команді

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також