22 читачів онлайн
0
2,640

Євген Селезньов дублем відзначився в воротах Коньяспора.

В матчі 23 туру турецької Суперліги  український нападник Акхісара зробив значний внесок у загальний успіх своєї команди.

Євген відкрив рахунок ударом головою на 15 хвилині зустрічі, скориставшись хорошим навісом партнера.

Вдруге нападник Акхісара залишив захисників і воротаря Коньяспора поза справами вже у другому таймі. На 68 хвилині Селезньов вдало завершив разючу контратаку господарів. Хоч пас на форварда не назвеш зручним, Євген зміг з гострого кута пробити досвідченого голкіпера Коньяспора Серкана Кірінтілі ударом у ближній кут.

Матч завершився з рахунком 3:0, а Євген Селезньов ще встиг отримати жовту картку та піти під оплески трибун на заміну. Тепер на рахунку українця 4 голи у складі Акхісара.

Трагедія у Гондурасі: Цей матч став для них останнім

У матчі Національної Ліги Гондураса Олімпія вдома, у місті Тегусігальпа, приймала Мотагуа.…