Селезньов – вождь Акхісара

1 читачів онлайн
0
3,240

Селезньов забив Галатасараю. Але його Акхісар програв у першому матчі півфінала Кубка Туреччини.

Євген класно піймав м’яч і з кількох метрів розстріляв Муслеру. Геніальний простріл на українця вирізав Челік.

Селезньов забиває Галатасараю

Втім, вже за три хвилини після ланцюжка помилок Акхісара в обороні Галатасарай зрівняв рахунок.

В середині другого тайму Селезньова замінив Паулу.  А  розв’язка сталась на 88-й хвилині, перемогу Галатасараю приніс гол Гюмюша. Зазначимо, за стамбульців грав ще один наш добрий знайомий – колишній динамівець Юнес Беланда.

1:2 – поразка Акхісара і очікування матча-відповіді. Переможець протистояння у фіналі зустрінеться із сильнішим з пари Бешикташ – Фенербахче.

Молодий рекордсмен Ліги Чемпіонів обрав топ-клуб. Це не Реал чи Ювентус

Груповий етап Ліги Чемпіонів завершено, тож підходить час думати про зимове трансферне вік…