Домашня сторінка Ексклюзив Селфі – НІ. ЄС може заборонити їх на стадіонах

Селфі – НІ. ЄС може заборонити їх на стадіонах

25 читачів онлайн
2
2,485

Автор: Денис Савченко

Ледь не кожен громадянин ЄС 25 травня витратив половину дня на перегляд листів електронної пошти. Європейський Союз запровадив нові правила захисту особистих даних (General Data Protection Regulation), і кожна компанія мала отримати від своїх клієнтів згоду на обробку персональних даних. Це додало ще більше бюрократичних моментів у співпраці компаній з клієнтами.

12 вересня Європейський Союз може добратися і до футболу. Брюссель збирається оновити правила, які стосуються… публікації фото і відео зі стадіонів тих країн, які входять до складу ЄС. Іспанська газета AS пише про те, що зовсім скоро публікація фото-відео матеріалів з футбольних матчів може бути заборонена:

Європейський Союз дуже ретельно підходить до безпеки в інтернеті. Заборона буде спрямована, зокрема, на завантаження матеріалів у Facebook, Twitter та YouTube.

Стаття 13 оновленого закону про охорону персональних даних буде регламентувати створення програмного забезпечення, яке зможе контролювати вміст соціальних мереж, визначаючи, чи дотримуються вони авторських прав.

Польське видання Super Express зазначає, що якщо європарламентарі все ж проголосують за закон, то вболівальники будуть змушені отримувати згоду на публікацію фото і відео від організатора змагань. Вболівальники, котрі не дотримуватимуться правил, отримуватимуть штрафи. Окрім того, спеціальні системи контролю зможуть усувати матеріали з соціальних мереж.

Фото: AS Roma

На сьогоднішній день, якщо компанія порушує законодавство про охорону персональних даних, то штраф за це наприклад у Польщі може складати до 100 тисяч злотих (700 тисяч гривень). Цікаво, які суми штрафів можуть ввести для вболівальників, які порушуватимуть закон.

Можливе прийняття такого законопроекту, на перший погляд, здається нереальним. Та громадяни ЄС вже відчули на собі травневу новелізацію закону про охорону персональних даних. Вже ходить жарт про те, що незабаром на фотографіях перед стадіонами треба буде замальовувати обличчя перехожих. Жарт може залишитися жартом лише поза стадіоном. В середині європейських спортивних арен фото та відео можуть стати дуже дорогим задоволенням.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Ексклюзив
Закриті коментарі

Перевірте також

Легіонери Динамо вийшли з відпустки. Дехто ховався від камер

Легіонери київського Динамо розповіли про поновлення чемпіонату, плани команди на Кубок Ук…