Село і Леви. Після Інгульця Карпати соромляться з Колосом

Львів’яни після сорому у Кубку України прагнули реабілітуватися у домашньому матчі з Колосом.

Карпати з перших хвилин спробували захопити ініціативу, але досить швидко поплатилися за неуважність. Нехтій відгукнувся на довгий пас від Парамонова, увірвався в штрафний майданчик господарів і віддав пас трохи назад на удар Смирному – орендований в Динамо півзахисник своїм пострілом не залишив шансів Підківці – 0:1.

Львів’яни ще активніше пішли вперед і на 28 хвилині втілили свій тиск у забитий м’яч. Назарина підхопив м’яч біля лінії штрафного майданичка і з другого дотику пробив точно у кут воріт Колоса – 1:1! Не обійшлося, правда, без допомоги арбітра матчу Івана Бондаря, який за мить до удару гравця Карпат заблокував Ільїна. А гравець гостей міг би у стрибку спробувати встигнути заблокувати постріл Назарини…

Здавалося, що гол надихнув Карпати і нові звершення не за горами, але Леви знову наступили на ті ж граблі. Контратака Колоса у першому таймі працювала без збоїв. Ільїн пройшов флангом і подав на дальню стійку воріт суперника, де самотній Волков злету в один дотик відправив м’яч у ближній кут воріт Підківки – 1:2!

Друга половина зустрічі розпочалася із активностей від господарів. Дуже небезпечно пробивав Понде після подачі з кутового – м’яч після рикошету від газону опустився на сітку воріт Волинця, який у першому таймі пару разів врятував свою команду.

Супершанс на 75 хвилині втратив Понде. Бондар призначив пенальті у ворота Колоса за гру рукою і португалець підійшов виконувати одинадцятиметровий. Удар легіонера був хорошим за точністю і силою, але Волинець вгадав кут і потягнув м’яч!

Львів’яни на автопілоті йшли в атаку, але Колос вистояв! Карпати програють третій матч поспіль…