Сенсаційна Ліга чемпіонів: ПСЖ у суперматчі шокує Баварію, Челсі рветься у півфінал. ВІДЕО

В сніг у Мюнхені зіграли один із найкращих матчів Ліги чемпіонів цього сезону

Кадри

Баварія і ПСЖ мали серйозні кадрові втрати перед очним протистоянням на стадії 1/4 головного клубного турніру Європи. Ганс-Дітер Флік не міг розраховувати у двоматчевій битві на головну ударну силу мюнхенців, адже Роберт Левандовський зазнав ушкодження у матчах за збірну Польщі. Крім поляка, варто ще згадати про Сержа Гнабрі, який підхопив коронавірус. Аналогічна проблема спіткала Марко Верратті, який заразився ковідом, перебуваючи у розташуванні збірної Італії.

Фактор Неймара і Мбаппе

В атаці парижан не було травмованого Ікарді, але нарешті у Лізі чемпіонів своїм партнерам міг допомогти Неймар. Бразилець сказав своє слово вже на 3 хвилині матчу. Баварія сходила на кутовий, який завершився ударом Чупо-Мотінга у поперечку воріт Наваса, але при поверненні на свою половину поля німецький колектив втратив концентрацію, чим вдало скористалися гості. Неймар прорвався через центр і віддав під удар Мбаппе. Французький форвард пробив з меж штрафного майданчика господарів потужно, а Ноєр не зумів відбити м’яч, який прилетів просто в нього – 0:1!

Господарі кинулися відіграватися і лише дивом не забили майже одразу. У дива було прізвище – Навас. Костаріканець потягнув удар головою від Горецкі з декількох метрів, а трохи пізніше здійснив сейв після пострілу Павара з меж штрафного майданчика парижан.

Якщо в атаці Баварія нагадувала саму себе, то в захисті мюнхенців наче підмінили. Просте закидання Неймара у штрафний майданчик команди Фліка перетворилося на гольову передачу, бо ніким не прикритий Маркіньйос прийняв м’яч після пасу своєї десятки і пробив точно у кут воріт Ноєра – 0:2.

Капітан ПСЖ забив і за хвилину був вимушений залишити поле. Бразильський оборонець зазнав ушкодження, яке не дозволило йому продовжити гру.

Саме Маркіньйоса, мабуть, не вистачило гостям на 37 хвилині. Павар подав у центр штрафного майданчика парижан, звідки Чупо-Мотінг ударом головою все ж поцілив у сітку воріт французької команди – 1:2.

Камбек, що не стався

Після перерви перший по-справжньому небезпечний момент створили гості. Неймар після прориву Мбаппе підхопив м’яч біля воріт Ноєра, але переграти голкіпера мюнхенців не зумів. Міг на добиванні поцілити у ворота Ді Марія – удар аргентинця вийшов надто кволим і Альфонсо Девіс на лінії м’яч спокійно зупинив.

Баварія відповіла у своєму стилі. На 60 хвилині подачу зі штрафного від Кімміха точним ударом головою на гол перетворив Мюллер – 2:2!

Підопічні Почеттіно сіли в захист і, здавалося, навіть нічия задовольнить парижан цього вечора, проте свою думку з цього приводу мав Кіліан Мбаппе. Французький форвард втік у контратаку, яку завершив ударом з-під  Боатенга – м’яч пролетів поміж ніг гравця збірної Німеччини і влучив у кут воріт Баварії – 2:3!

Підопічні Фліка кинулися забивати третій м’яч, але більше голів цього вечора вболівальники не побачили. Хоч за увесь матч мюнхенці створили близько трьох десятків спроб, Баварія сенсаційно поступається вдома ПСЖ!

У паралельній зустрічі Челсі на виїзді (в Іспанії, бо матч грали на нейтральному полі) розібрався з Порту. Португальський клуб непогано діяв у першому таймі поєдинку з лондонцями, але підопічні Тухеля за невиразної гри змогли досягти необхідного результату. Мейсон Маунт на 32 хвилині відзначився після пасу Жоржиньйо – 0:1, а після перерви підсумковий рахунок своїм ударом зафіксував Бен Чілвелл – 0:2!