Сенсаційна заява Атлетико! На Барселону чекає суд через Грізманна

Барселона офіційно оформила трансфер Антуана Грізманна з Атлетико, але у Мадриді вважають, що каталонці мало заплатили за француза.

Барселона викупила Грізманна за 120 мільйонів євро. Саме така сума відступних була прописана в контракті француза. Атлетико вже випустив офіційну заяву, у якій погрожує Барселоні судом:

Адвокат Грізманна з’явився у штаб-квартирі Ла Ліги, аби розірвати контракт з Атлетико та внести 120 мільйонів євро відступних.

Атлетико вважає, що сплачена сума є недостатньою для анулювання контракту. Оскільки очевидно, що угода гравця і Барселона була закрита до того, як положення про зменшення суми відступних з 200 мільйонів євро до 120 мільйонів євро набрало чинності.

Атлетико вважає, що припинення дії контракту відбулося до кінця минулого сезону через події, дії та заяви, здійснені гравцем. Атлетико вже розпочав процедуру захисту своїх прав та інтересів.

Варто зазначити, що клаусула в контракті Грізманна до 1 липня становила 200 мільйонів євро, а вже після цієї дати опустилася до 120-ти мільйонів євро. Раніше мадридці випускали офіційне комюніке про те, що Барселона і Грізманн домовилися про перехід ще в травні цього року. Тож тепер мадридський клуб вимагатиме від Барселони доплатити 80 мільйонів євро за Грізманна.

Читайте також: Партнер Мессі по збірній в Барселоні? Агент підтвердив інтерес.

 

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також