СЕНСАЦІЯ! Команда Першої ліги вибиває чемпіона України з Кубка

Команда Олександра Чижевського продемонструвала справжній характер та витримку

Чвертьфінал Кубка України подарував вболівальникам яскравий футбол в усіх парах. У Києві на стадіоні Динамо імені Лобановського лідер Першої ліги Агробізнес з Волочиська приймав чемпіона країни донецький Шахтар.

Шахтар, як і Динамо, стартував в Кубку зі стадії 1/4 фіналу. Агробізнес подолав три раунди, обігравши ФК Ужгород (1:0), Епіцентр Дунаївці (2:1) та полтавську Ворсклу (1:0). Для волочиського колективу, який був заснований у 2015 році, зустріч із Шахтарем стала першою в історії.

Наставник гірників Луїш Каштру в цьому матчі застовував ротацію, що й зіграло з ним злий жарт. Місце в рамці воріт зайняв Андрій Пятов, а пару Сергію Кривцову в центрі захисту склав Давид Хочолава. Також в старті вийшли Георгій Судаков та Фернандо.

Основний час

В першому таймі команди зіграли досить cухо. Шахтар домінував, але до реальних загроз справа не доходило. Втім у перші 45 хвилин Агробізнес показав зуби. Волочиський колектив декілька разів тікав у перспективні контратаки, але без результативного завершення.

У другому таймі ключових моментів було більше. На 52-й хвилині Алан Патрік не реалізував пенальті, який для нього заробив Манор Соломон. Кіпер Агробізнеса 24-річний Олег Мозіль вгадав напрям польоту м’яча і намертво його зафіксував. Взагалі Мозіль став одним із найкращих гравців матчу. Кіпер виконав близько 7 ефективних сейвів, відвівши загрозу від воріт.

За три хвилини свій момент вже мав Агробізнес. Той таки Мозіль зробив довгу передачу на Сергія Петрова, який вийшов віч-на-віч із Андрієм Пятовим і реалізував свій момент. Проте лайнсмен зафіксував положення поза грою. Головний арбітр матчу Сергій Бойко звернувся за допомогою до асистентів VAR, які підказали йому, що офсайд був. Дивно, що під час трансляції не було жодного повтору з офсайдної камери, адже сам момент був доволі суперечливим.

В останні хвилини матчу Шахтар влаштував справжню навалу на ворота Мозіля, але команда з Волочиська витримала натиск – 0:0.

Екстра-тайми

На останні пів години гри Луїш Каштру кинув у бій важку артилерію: Тайсона та Марлоса, які вийшли замість Судакова та Соломона. Втім і ці футболісти не зуміли здолати захист команди Олександра Чижевського.

На 96-й хвилині матчу гравець Агробізнеса Іван Когут вдало зіграв у відборі в центрі поля та віддав точну передачу на Богдана Семенця, який зумів піти від опіки Давида Хочолави і вийти на рандеву з Пятовим. Цього разу Агробізнес забив чистий м’яч – 1:0!

На 109-й хвилині той же Хочолава отримав другу жовту картку та залишив команду в меншості. Агробізнес зумів втримати перевагу над Шахтарем (а міг і подвоїти перевагу) та здобув історичний результат!

Скріншот з instagram.com/fc_agrobiznes Агробізнес вперше у своїй історії вийшов до пів фіналу національного кубка!

До цього найкращим результатом волочиського колективу була 1/16 фіналу турніру. За крок до фіналу Кубка України серед їхніх потенційних суперників луганська Зоря, київське Динамо та Олександрія.