Сенсація на березі моря. Маріуполь зупиняє грізне Динамо. ВІДЕО

Неочікуваний результат

Склади

Мірча Луческу продовжує готувати Динамо до фіналу Кубка України. У 25 турі УПЛ кияни в Маріуполі приймали місцеву команду на березі Азовського моря. За домовленістю між клубами відбувся обмін домашніми матчами. Не обійшлося в обох колективів без втрат. Азовці у цьому поєдинку не могли розраховувати на дискваліфікованих Чоботенка та Очеретька, а у динамівців травмувалися Андрієвський та Шепелєв. Мірча Луческу дав відпочити Кенджорі, замість якого випустив Тимчика і довірив місце в основі Бойку. Воротар в основному по сезону виступав резервістом Бущана.

Пресинг Маріуполя

Саме голкіпер Динамо став найпомітнішою фігурою стартових хвилин поєдинку. Маріуполь активно розпочав матч і до 15 хвилини створив два дуже класні моменти. Спочатку Бондаренко після помилки Бойка і розрізної передачі від партнера пробивав з меж штранфого майданчика киян. Бойко у стрибку відбив м’яч на кутовий. А потім Топалов після закидання з глибини поля прибрав на замасі Миколенка і пробив під поперечку. Воротар знову продемонстрував реакцію.

До перерви Динамо створило два напівмоменти. У одному з епізодів Миколенко з ходу пробивав у дальній кут, але трохи не вистачило гравцю збірної України влучності. Не влучності, а секунди забракло Де Пені, щоб випередити Танковського, коли м’яч після прострілу з флангу опинився у воротарському майданчику Гальчука. Півзахисник азовців в останній момент вибив у підкаті м’яч з-під ноги уругвайця.

Вилучення Де Пени і догравання

Після перерви ситуація для Динамо ускладнилася. Де Пена пішов у необдуманий підкат проти Горбунова і арбітр зустрічі Андрій Коваленко показав легіонеру киян другу жовту картку – вилучення.

Номінальні господарі одразу після вилучення могли забивати. Забарний головою пробивав після подачі зі штрафного, але Гальчук у стрибку потягнув удар захисника Динамо.

Вилучення заспокоїло Маріуполь, який, мабуть, обрав синицю в руках і максимально зосередив сили на втриманні нічийного результату. Динамо так і не змогло створити гол у зустрічі з аутсайдером – закономірна нічия 0:0.