Сенсація шестиріччя. Ворскла нокаутує непереможного чемпіона

Полтавська команда вдесятьох переграла лідера турнірної таблиці.

Обрані кольори форми на гру "Ворскла" – "Шахтар"

A post shared by FC Vorskla Poltava Official (@fcvp.official) on Mar 1, 2020 at 7:23am PST

На 30-й хвилині  Олександр Скляр відправив гольову передачу нападнику Ворскли Руслану Степанюку, і той відкрив рахунок у матчі 20-го туру проти Шахтаря.

Цікаво, що нападник у цьому році вже встиг забити і Динамо, і Шахтарю…

30' ⠀ ⚽Гоооол!!! ⠀ ГОЛ! Патрік привіз атаку на свої ворота усередині штрафної Шахтаря, не зумівши вчасно розлучитися з м'ячем. Володіння перехопив Кулач, а його пас на Скляра був переведений на удар по порожніх воротах для Степанюка! #wearefcvorskla 🤞⚽💚

У другому таймі Шахтар почав активніше грати. Перший момент виник у Євгена Коноплянки через дві хвилини після свистка. Вінгер  змістився з флангу в центр та завдав потужного удару. Одразу ж у відповідь Ворскла організувала контратаку і ледь не подвоїла перевагу. Свій момент не реалізував Ібрагім Кане.

Шахтар намагався зупинити активну гру Ворскли та отримав декілька попереджень. Луізао своїм діями виглядав найбільш небезпечним у другому таймі в складі полтавців. Півзахисник був основним плеймекером і створював небезпечні моменти біля воріт Шахтаря. Небезпечно атакував Владислав Кулач і встиг завдати удару, але м’яч пролетів поруч зі стійкою.

В наступних атаках через слизький газон нічого не виходило у донеччан. Натомість змарнував свій стовідсотковий момент і Владислав Кулач. Давид Хочолава встиг випередити суперника і врятував ворота Шевченка.

Автор єдиної гольової передачі Скляр отримав другу жовту, і рефері відправив його з поля менш ніж за 10 хвилин до кінця матчу.

Луїш Каштру не міг повірити у безрезультативність своєї команди і нервово хитав головою. Не витримували нерви і в його підопічних. Останні хвилин матчу всі 10 гравців команди Максимова захищались на своїй половині поля. Для полтавської команди – це перша перемога над Шахтарем у чемпіонаті за останні 6 років.