Сенсація в Неаполі і гол шахтарівця Вільярреалу. Усі результати матчів Ліги Європи

Неукраїнський день в Лізі Європи

Окрім футболістів Зорі ще кілька українців взяли участь у поєдинках першого туру групового етапу Ліги Європи, але вже як легіонери. Так, Гент Яремчука, Безуса та Пластуна зустрічався в Лібереці зі Слованом, за який на правах оренди виступає шахтарівець Качараба. Ексгірник до заявки на гру не потрапив, а у Гента з перших хвилин вийшов лише Роман Яремчук. На жаль для бельгійців, на єдиний гол чехів вони нічим не змогли відповісти.

Чигринський і Шахов гостьовий поєдинок у Бразі розпочинали у старті свого АЕКа, але не зарадили поразці своєї команди – 0:3.

Група А

ЦСКА Софія 0:2 Клуж

Янг Бойз 1:2 Рома (Фонсеку врятували заміни, адже Джеко та Мхітарян відзначилися асистами)

BRUN♥️ 😁⁣ ⁣ #ASRoma #YBRoma #UEL

A post shared by AS Roma (@officialasroma) on Oct 22, 2020 at 11:30am PDT

Група В

Дандолк 1:2 Молде

Рапід Відень 1:2 Арсенал (Шокуючу помилку Лено на старті другого тайму компенсували голи Луїса та Обамеянга)

1-0 down, 2-1 up. Come on you Gunners! 💪 #Arsenal #DavidLuiz #Aubameyang #UEL

A post shared by Arsenal Official (@arsenal) on Oct 22, 2020 at 11:34am PDT

Група С (Лише у цій групі господарі виграли свої матчі у першій частині ігрового дня)

Баєр 6:2 Ніцца (Бельарабі забив двічі упродовж 10 хвилин після виходу на заміну)

Хапоель Б-Ш 3:1 Славія Прага

Група D

Лех Познань 2:4 Бенфіка (У складі польського клубу Богдан Бутко не грав через травму, а Василь Кравець вийшов на 74-ій хвилині. З його флангу під фінальний свисток прийшов 4-тий гол)

Стандард 0:2 Рейнджерс

Група Е

ПАОК 1:1 Омонія

ПСВ 1:2 Гранада (Маріо Гетце забив і в дебютному єврокубковому матчі за ПСВ, але гості спромоглися на камбек по перерві)

Група F

Рієка 0:1 Реал Сосьєдад (Йон забив аж на 90+3)

Наполі 0:1 АЗ (Гол Дані Де Віта на 57-ій хвилині став вирішальним)

🗣 B I G W I N ! 🏁 #napaz 0-1 ⚽️ Dani . . #UEL #coybir #AZ

A post shared by AZ (@azalkmaar) on Oct 22, 2020 at 12:00pm PDT

Група G

Брага 3:0 АЕК (Чигринський відіграв 60 хвилин, Шахов – увесь матч)

Лестер 3:0 Зоря

Група H

Спарта Прага 1:4 Лілль (Чехи грали у меншості з 23 хвилини і посипалися у середині другого тайму)

Селтік 1:3 Мілан

Група I

Маккабі Т-А 1:0 Карабах

Вільярреал 5:3 Сівасспор (Веселий матч з регулярним обміном голами і спуртом від господарів. Перший м’яч турків забив шахтарівець Кайоде. Рибалка не грав через травму коліна)

⚽️ GOOOOOL GOOOL GOL 33' Olarenwaju Kayode Villarreal 2-1 Demir Grup Sivasspor #UEL

A post shared by Demir Grup Sivasspor (@sivassporsk) on Oct 22, 2020 at 12:36pm PDT

Група J

Тоттенгем 3:0 ЛАСК (Чеберко просидів на лавці для запасних)

Лудогорець 1:2 Антверпен (Бельгійці закамбечили за 7 хвилин)

Група K

Вольфсберг 1:1 ЦСКА Москва

Динамо Загреб 0:0 Феєноорд (нідерландці на 8 хв не реалізували пенальті, ще й догравали у меншості)

Група L

Слован Ліберец 1:0 Гент (Яремчук зіграв увесь поєдинок, Пластун вийшов на 87-ій хв…)

Гоффенгайм 2:0 Црвена Звезда