Домашня сторінка Ексклюзив Сербія — Україна. Аналітика, дуже несподівана статистика та підсумки відбору на Євро

Сербія — Україна. Аналітика, дуже несподівана статистика та підсумки відбору на Євро

6 читачів онлайн
0
5,241

Як Україна зіграла із сербами та що нас чекає на Євро? Несподівана статистика та цікаві висновки у аналітиці від Олександра Золотогорського та Олександра Новака.

Не стільки однозначним був поєдинок. Серби мали б забивати більше 2 м’ячів, а ми — тільки 1. За ударами рівність. Усі інші важливі показники на користь Сербії. Хоча візуально здавалося, що ми більше контролюємо ситуацію.

Графіка Footballhub

Гра була неоднозначна, але з’явилася певна тенденція — характер збірної України. Україна часто виривала перемоги на останніх хвилинах не тільки у відборі на Євро, а й товариських матчах та Лізі Націй.

Графіка Footballhub

Україна досягла неймовірного результату, якщо дивитися на турнірну таблицю. Без поразок, 2 нічиї, 20 очок та дуже хороша різниця забитих і пропущених м’ячів.

Графіка Footballhub

Та варто говорити і про прихований негатив. Є цікавий параметр — коефіцієнт очікуваних набраних очок. Тут віднімаються усі “відскоки”, автоголи, голи на останніх секундах, обрізки, “привози”. Це те, на що напрацювала кожна команда. За чисто ігровими показниками збірна України на 3-му місці.

Графіка Footballhub

За статистичними показниками накращими у складі збірної України були: Андрій Пятов, Руслан Малиновський та Олександр Зінченко. Під час цього відбору вже стало зрозуміло, що найсильнішою ланкою команди є центр поля. Раніше говорили, що найпотужнішими є фланги із Ярмоленком та Коноплянкою.

Графіка Footballhub

Найкращим бомбардиром збірної у відборі до Євро-2020 став Роман Яремчук. По 3 м’ячі забили Малиновський та Циганков.

Графіка Footballhub

У грі збірної більше позитиву. Про що свідчить і фінальна статистика збірної України у відборі до Євро-2020.

Графіка Footballhub

Збірна України завершила відбір до Євро на першому місці у турнірній таблиці. Тепер перед українцями буде стояти завдання продемонструвати хороші показники вже у групі чемпіонату Європи.

Читайте також: Альтернатива Степаненку? Україна може втратити гравця для збірної.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Ексклюзив
Закриті коментарі

Перевірте також

Монзуль – нормальний суддя! Відомі фактори, що заважають їй у роботі

Ведучий програми Профутбол Ігор Циганик в ефірі #ЦиганикLive відповів на запитання щодо пр…