Середняк Чемпіоншипу Динамо не по зубах

Динамо провело свій п’ятий і заключний контрольний матч на зборах в Австрії.

Суперник – Брентфорд. Це футбольний клуб із Лондона, що виступає в Чемпіоншипі. Цього сезону Брентфорд фінішував на 11 сходинці в другому елітному дивізіоні Англії.

На матч із англійцями головний тренер Динамо Олександр Хацкевич випустив таких футболістів:

View this post on Instagram

Стартовий склад «Динамо» у матчі проти «Брентфорда» #FCDKLive #ДинамоБрентфорд #DynamoBrentford

A post shared by FC Dynamo Kyiv official (@fc_dynamo_kyiv) on Jul 13, 2019 at 2:15am PDT

У центрі захисту знайшлося місце для Чемпіона Світу U-20 Дениса Попова, з’явився й автор гола в останньому спарингу Артем Бєсєдін.

Свій другий поєдинок провів Віталій Буяльський, який тривалий час не грав через перелом ребра. Дуелунд у контрольному поєдинку проти Цирля отримав незначне ушкодження, тому цей матч пропускав. А Віктор Циганков спостерігав за грою тільки з трибун, оскільки у вінгера виявили мікроушкодження і зараз він займається індивідуально.

Вже на перших хвилинах Брентфорд заробив пенальті через фол Артема Шабанова. Динамівець програв у швидкості супернику і ногою намагався дотягнутися до м’яча, але знайшов ногу опонента.

Виконувати пенальті узявся центральний нападник Брентфорда Еміліано Маркондес: данець пробив у правий від себе кут воріт. Георгій Бущан відбив цей удар. Тож, на табло рахунок не змінився.

Привернув увагу новачок динамівців Кадірі: ганський опорний півзахисник Динамо пробив над поперечкою після навісу від Олександра Караваєва.

«Динамо» у заключному матчі австрійського збору зіграло унічию з «Брентфордом» (0:0)

Загалом динамівці не тішили видовищністю в першому таймі. Будемо вважати, що все через стан газону. Дійсно, перед матчем сильно дощило.

По-справжньому небезпечну нагоду мав екс-футболіст Зорі: Олександр Караваєв на правому фланзі набрав швидкість та увірвався до штрафного майданчика. Новоспечений динамівець намагався пробити з гострого кута, але удар вийшов не дуже сильним і прямо в руки голкіперу.

У другому таймі відбулися декілька замін по позиції: на полі з’явився опорний півзахисник Сергій Сидорчук замість Кадірі, кіпер Денис Бойко замість Георгія Бущана, Георгій Цитаїшвілі замість Караваєва на правий фланг, Шабанова замінив Йосип Піварич, а Денис Гармаш вийшов замість Шепелєва.

Наприкінці матчу кіпер суперників завадив півзахиснику Динамо завдати удару по воротах. Він кинувся на м’яч, а Сидорчук перечепився через руки воротаря. Але арбітр приводу для призначення пенальті не побачив. У звичній для себе манері Гармаш побіг апелювати до рефері, партнери по команді теж підтягнулися. Але все ж градус поєдинку був не такий високий, щоб влаштовувати бійку. Тому всі розійшлися миром як в епізоні, так і у матчі – 0:0.

Заплановану на 14 липня заключну зустріч зборів з місцевим Швацем Динамо не зіграє через несприятливі погодні умови в Австрії.