Сергій Балтача – коваль англійських талантів

Екс-гравець київського Динамо та збірної Радянського Союзу Сергій Балтача живе у Лондоні і працює головним тренером в академії Чарльтона, виховуючи гравців місцевої молодіжної команди віком до 18 років.

Втретє за останні чотири роки його футболісти стають переможцями так званої Професіональної Ліги Розвитку 2 – національних змагань юнацького рівня, тобто фактично молодіжного чемпіонату Англії.

У плей-оф Чарльтон переміг Кристал Пелес 2:1.

Charlton Athletic U18’s v Crystal Palace U18’s, Professional Development League 2 Play-Off Final, The Valley, 4 May 2018. Image by Keith Gillard

Мені бракує слів, щоб описати свої почуття, – сказав Балтача одразу після тріумфу. Я так пишаюся хлопцями – вони знову це зробили! Ми провели чудовий турнір, були сильні саме колективною грою. Хлопці так важко працювали протягом сезону, що ця винагорода цілком заслужена. Не чесно відзначати когось персонально – це здобуток усієї команди.

Charlton Athletic U18’s v Crystal Palace U18’s, Professional Development League 2 Play-Off Final, The Valley, 4 May 2018. Image by Keith GillardЧарльтон вигравав титул у 2015, 2016 та цьогоріч (2018) і Балтача причини такого успіху вбачає саме у кадрах, які працюють в Академії команди.

Крім того хлопці мають величезне бажання до гри. Ми прагнемо розвивати молодь не лише у футбольному аспекті, а й у людському. Ось що життєво важливо у Чарльтоні.

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також