Сергій Палкін про матч Зоря-Шахтар

Сергій Палкін: Я взагалі не емоційна людина©?Що думає про арбітра матчу FC Zorya Luhansk – FC SHAKHTAR не емоційний генеральний директор гірників⤵

Опубліковано FootballHub 16 грудня 2017 р.

Про аперкот

Я за великим рахунком – не емоційна людина. Мої емоції з’являються тоді, коли я бачу несправеливість. А вона була очевидна. В нас арбітр відібрав 3 очки. Всі експерти, які прихильні до Шахтаря, не прихильні – всі сказали, що суддя відібрав 3 очки. До 80-ї хвилини ми повинні були вигравати цей матч. Далі арбітр все зламав і ми втратили 3 очки.

Про оскаржування дій арбітра

Як їх оскаржувати? Якщо він свиснув, тут вже нема що оскарждувати.

Про видалення Фреда

Фред- це було те за чим пішло все інше. Більше того, проблема судді була в тому, що він втратив контроль над матчем. До цього я дивився перший тайм Манчестер Юнайтед – Манчестер Сіті. Якби там арбітр давав як цей Бойко, то пів команди з обох сторін не дограли б. Там теж були фоли, руки в штрафних і нормально було. Але рефері розуміє як керувати грою. Якщо були якісь консенсуси,зупини матч, підведи гравців до тренерів, скажи, щоб заспокоїлись. Він міг керувати грою без проблем і цього б не було. Все, що сталось відбулось через нього.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажте більше за Новак Олександр
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

#ПОКАЖИФАНАТАМ Суперфінал. Обирай свою фаворитку

9 турів мега-конкурсу #ПОКАЖИФАНАТАМ позаду і настав час обрати найкращу вболівальницю.  …