Домашня сторінка Ексклюзив Сергій Рафаїлов: Фінансово було реально запросити Свена-Горана Ерікссона

Сергій Рафаїлов: Фінансово було реально запросити Свена-Горана Ерікссона

22 читачів онлайн
0
2,532

Генеральний директор Зорі Сергій Рафаїлов в інтерв’ю Footballhub розповів про перемовини зі Свеном-Гораном Ерікссоном, інтерес до Русина та трансфер Караваєва.

Свен-Горан Ерікссон? Мені телефонували його агенти, ніби пропонували.

Чому вирішили відмовитися? Він абсолютно не знає, що тут відбувається. Ми ось зіткнулися з Гріммом — так само. Ця людина просто не розуміє. Напевно засидівся вдома.

Ще одне — мова. Ми стикаємося з одним бразильцем — важко. І він не може, не хоче або не здатний вивчати мову. І це проблема. А це тренер, він має спілкуватися з двадцятьма футболістами. Як це? Це складно. Перекладач? Грала наша команда Ю-19 з Шахтарем. І ось я побачив таку картину, як перекладач повторює жести, емоції, крики за інтонацією, бігаючи за цим, який постійно кричить. Це цирк. Як він керуватиме? Як тренуватиме? А як передасть емоції? Як передасть інтонації?

Чи реально було підписати контракт з Ерікссоном? Я думаю, фінансово це було реально.

Ситуація з Олімпіком? Всі голосували за те, щоб Олімпік фінансував молодіжні команди інших клубів. До регламенту внесли такий пункт, що атестат може видаватися клубу навіть попри рішення КДК. Так переписати можна будь-що. Там (в УПЛ — прим.ред.) всі документи не є документами і переробляються в процесі. Ну як так? Всі клуби проголосували за 12 клубів, але їм же треба 14.

Все вирішується ще до зборів представників клубів. Всі рішення приймаються в одному відомому готелі.

Я багато говорив в інтерв’ю, що не можна карати цілий клуб. Розслідування ж ніхто не довів до кінця. Де рішення? Де винні люди, які займалися цим? Зрозуміло, що диму без вогню не буває. Мене здивував один момент: коли ходить головний тренер під час матчу з телефоном в руці і з кимось розмовляє. Ніхто ж не відповів, що і з ким він обговорював під час матчу.

Коли в нашому клубі це відбувалося, я розбирався. На матчі дублерів був такий момент, коли тренер кричить футболісту, який вийшов на заміну: гетри поправ — червона картка.

Сидів оператор у нас і стежив тільки за трибунами. Ми бачили моменти, коли, наприклад, переходить дівчинка з одного боку на інший, або змінює кофту. Для чого? Я це все бачив. Заборонив тоді всіх пускати. Ні батьків, нікого. Грає тільки Ю-19.

Інтерес до Русина? Є такий інтерес і ми домовлялися. Але тут справа в іншому — травма Соля. Ми втратили багато часу і знову активно шукаємо нападника. Якщо Динамо заявить Русина на ЛЧ, то нам вже немає сенсу його брати.

Я думаю, що з орендами потрібно щось робити. Моя пропозиція — обмежити число орендованих футболістів. Я з цим стикався, коли є 10 орендованих, і тренер не знає кого і куди можна ставити. Фінансово спроможні клуби забирають на дитячому рівні найталановитіших, а потім не знають, що з ними робити. Наприклад, Тотовицький. В Україні немає дриблера, кращого за Тотовицького. Він прийшов до нас, але я з Вернидубом воював, що Тотовицьому треба давати шанс. Тільки заграв — його забрали. Подивіться, де був Малишев, Малиновський, той самий Караваєв.

Ми питали дозволу у Шахтаря продати Караваєва?
У нас була умова. Ми робили трансфер Петряка в Шахтар, а Караваєва сюди. І у нас була умова – якщо Шахтарю надійде пропозиція по Петряку, то вони мають звернутися до нас.

Нагадаємо, Зоря у першому матчі другого кваліфікаційного раунду Ліги Європи перемогла Будучность.

Читайте також: Гвардіола назвав найбільшого таланта, з яким йому доводилося працювати.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Ексклюзив
Закриті коментарі

Перевірте також

VARу буде більше! Нові деталі від УАФ

Вже найближчим часом VAR частіше використовуватиметься в УПЛ …