Генеральний директор Зорі Сергій Рафаїлов в ексклюзивному інтерв’ю для Footballhub розповів про трансфери клубу та роботу нового тренера команди.

Фото ФК Зоря

Чи задоволений новий тренер комплектацією команди? Який тренер і коли був задоволений комплектацією команди? Але у керівництва і тренера є розуміння наших можливостей. Ми пропонуємо футболістів тренеру, тренерському штабу, а вони вже приймають рішення. Останнє слово за тренером.

Гравці з Бундесліги – це прохання Скрипника? Це вийшло абсолютно спонтанно. Він їх бачив, тому при прийнятті рішення це зіграло певну роль.

Юрченко? Я тільки можу сказати, що в результаті трансферу він посварився зі своїм агентом. Агент трохи забагато хотів. Владлен наполягав, що хоче грати в Зорі, а не опинитися в Данії, Норвегії чи Швеції. Там теж хороший футбол, але він прийняв рішення перейти в Зорю.

Чи змінився тренувальний процес команди? Так, я бачу зміни. Наприклад, минулого сезону в нас із першою командою тренувалося більше 30-ти футболістів. А Скрипник в роздягальні сказав: я вмію тренувати 22 людини. Хто готовий на сьогоднішній день – їде на збори, хто не готовий – тренуйтеся та набирайте форму в другій команді.

І футболісти говорять, що збільшилася інтенсивність, більше вимагають від атаки. Зазвичай під час зборів у нас 5 осіб бігає по колу в групі здоров’я. А зараз – жодного! Ніхто не жалівся, всі побачили, що треба пахати. На зборах – без травм.

Хто ще може поповнити Зорю? Сподіваємося, що зараз ще один футболіст приїде у найближчі дні. Це гравець атаки.

Хто з новачків справив найбільше враження? Непогане враження на мене справив Юрченко. Хоча фізично він не готовий. Десь він грає так само, як Малиновський: ще не отримав м’яч, а вже знає куди віддаватиме. Німець Абу Ханнамашина. Хороша фізична готовність. Воротар вже російською командує. І німець вже якісь слова знає.

Чи будуть трансфери із Зорі? Так, мабуть будуть. Треба розвантажувати відомість, давати можливість футболістам прогресувати. Будуть оренди, зараз над цим працюємо. Звичайно, якщо буде бажання. Повірте, із Зорі не всі хочуть йти. Якщо тільки в Шахтар або Динамо. А в інші клуби не хочуть.

Нагадаємо, нещодавно Зоря підсилилася декількома гравцями, які виступали в Німеччині.

Читайте також: Олександрія залишиться без Ліги Європи.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Ексклюзив
Закриті коментарі

Перевірте також

Хто піде, а хто залишиться? Кадрові перестановки в Зорі

Ведучий програми ПРОФУТБОЛ Ігор Циганик в ефірі #ЦиганикLive назвав гравці, які можуть зал…