Домашня сторінка Актуально Сергій Рафаїлов: У нас будуть серйозні зміни

Сергій Рафаїлов: У нас будуть серйозні зміни

33 читачів онлайн
0
1,100

Генеральний директор Зорі перед матчем  з Чорноморцем поділився останніми новинами щодо трансферної політики клубу та розповів про питання контрактів, що закінчуються.

 Трансферна компанія не зупиняється ніколи і в будь-якому клубі вона постійна. Так, у нас будуть серйозні зміни, тому що є гравці у яких закінчуються контракти. У Гречишкіна і Калитвинцева закінчується оренда, у Шевченка, Опанасенка, Сухоцького закінчуються контракти – це проблеми.

Щодо виходу з ситуації, менеджмент команди не полишає надій продовжити співпрацю з необхідними футболістами

 Буде важко, але ми ці проблеми вирішували і до цього трансферного вікна, постраємося вирішити і цього разу. Дуже важко з українськими гравцями, бо кадровий потенціал вичерпний, рівень кваліфікації все нище і нище – ось це проблема. Базуватись на одних іноземцях, по-перше, не хотілося б, по різним причинам: і дорого, і відчуття патріотизму в них немає, бо вони їдуть сюди за грошима. Це все виправдано і це можна зрозуміти, але ми хочемо, щоб вони переживали за результат та вболівали за команду, а так вони бачать Зорю, як трамплін в кращий чемпіонат.

Чоррноморець – Зоря. Перед матчем

LIVE⚡ Povoroznyuk Dmytro про останні новини перед матчем Чорноморець – Зоря❗Сонячна Одеса вітає футболістів і глядачів своїм теплом?

Опубліковано FootballHub 2 грудня 2017 р.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Жеребкування юнацької Ліги УЄФА. Можливий шлях Динамо до фіналу

Юнацька команда Динамо посеред тижня розбила Ювентус в 1/16 Юнацької Ліги УЄФА …