Сергій Ребров: Поразка від Барселони – важливий досвід перед матчем з Динамо

Угорський Ференцварош, як і передбачалося на старті групового турніру Ліги чемпіонів, стане головним суперником Динамо у боротьбі за вихід до Ліги Європи. Напередодні обидва клуби поступилися своїм іменитим опонентам з однаковим рахунком 0:3. Динамо угостях програло Ювентусу, а Ференцварош удома гостинно прийняв Барселону. Після матчу з блаугранас наставник угорців Сергій Ребров дав коментар, котрий цитує клубний сайт.

Фото ФК Ференцварош
Після перших 25 хвилин я був розчарований. Адже ми отримали голи з тих ситуацій, які пропрацьовували на тренуваннях. У другому таймі ми могли краще зосередитися на власній грі. Ми, зрозуміло, знали, що забити Барселоні буде дивом. Нам потрібно продовжувати працювати і готуватися до нашого останнього матчу в групі.

Після стартового провалу ми намагалися більше тримати м’яч. Навіть під час перерви я попросив своїх гравців спробувати зіграти у свій футбол, і це спрацювало. Ми намагалися створювати ситуації, але проти такого сильного суперника, як Барселона, дуже важко грати. Цей матч також забезпечив нам важливий досвід перед останнім поєдинком у групі – з київським Динамо

Двобій Динамо та Ференцвароша за вихід до Ліги Європи пройде на НСК Олімпійський у Києві у вівторок, 8 грудня, о 22:00. Вирішальним цей матч називав і Мірча Луческу, який також оцінив виступ своїх підопічних у програному матчі з Ювентусом.