Серхіо Рамос перехитрив сам себе. УЄФА дискваліфікував капітана Реала

Капітана мадридського Реала Серхіо Рамоса дискваліфіковано на два матчі через умисне отримання жовтої картки у поєдинку 1/8 фіналу Ліги Чемпіонів з Аяксом. Таке рішення прийняв дисциплінарний комітет УЄФА. Виходить, що іспанець пропустить матч-відповідь з нідерландцями на Сантьяго Бернабеу та, що важливо, перший поєдинок 1/4 фіналу Ліги Чемпіонів.

Нагадаємо, захисник Реала Серхіо Рамос у матчі з Аяксом сфолив проти Каспера Долберга на 89-ій хвилині матчу, коли мадридці вели у рахунку 2:1. Рамос, який є рекордсменом за кількістю жовтих карток, мав би пропустити матч-відповідь Ліги Чемпіонів через перебір зауважень. Але в УЄФА вирішили не обмежуватися одноматчевою дискваліфікацією. Дисциплінарний комітет постановив, що Рамос спеціально сфолив, щоб обнулитися перед чвертьфіналами і таким чином відбути дискваліфікацію на більш ранніх стадіях турніру.

Після двобою іспанець зізнався:

Було б неправдою сказати, що я ненавмисне заробив жовту картку.

А потім в інтерв’ю іспанському виданню Marca додав:

Ця контратака на останніх хвилинах була дуже небезпечною. Ми ризикували закінчити матч нічиєю. Тому  це був вимушений фол. Я це мав на увазі.

В будь-якому разі, таке пояснення не спрацювало. Тепер капітан не допоможе Реалу у дуже важливому матчі…